سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی است تیمش در مصاف با صنعت نفت آبادان حتی مستحق مساوی هم نبوده و باید با پیروزی زمین را ترک می‌کرد.

یحیی گل‌محمدی پس از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: واقعاً به کلیت بازی که نگاه کنید، ما حتی مستحق مساوی هم نبودیم و با موقعیت‌های بالایی که درست کردیم، باید می‌بردیم، اما امروز روز خوش شانسی ما نبود.

وی در ادامه افزود: تیم حریف فقط یک بار به دروازه ما نزدیک شد و دو بار گل زد. البته به آنها تبریک می‌گویم، چون تلاش کردند و زحمت کشیدند. با این حال ما مستحق این باخت نبودیم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم، اما از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که معتقد بود تیمش مستحق شکست مقابل صنعت نفت نبوده است، خاطرنشان کرد: البته در طول فصل ممکن است از این اتفاقات رخ بدهد و نمی‌توانیم به عملکرد بازیکنان‌مان ایراد بگیریم، چون خیلی زحمت کشیدند تا پیروز شوند. ما ۹ هفته دیگر تا پایان بازی‌ها داریم و ناامید نمی‌شویم و برای قهرمانی تلاش می‌کنیم. می‌دانم که کار سخت‌تر می‌شود، اما تلاش می‌کنیم و زحمت می‌کشیم تا به هدف‌مان برسیم.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: بعد از باخت است و شاید برخی تعبیر دیگری از صحبت‌های من داشته باشند، اما خیلی از مشکلاتی که وجود دارد، به خاطر مشکلات مالی تیم است که از ابتدای فصل درگیر آن بودیم. آنقدر به ما بد قولی کردند و از این مشکلات داشتیم که واقعاً نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم. اتفاقاتی برای ما افتاد که نتوانستیم بازیکن بگیریم یا بازیکن گرفتیم و پنجره بسته بود و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. این مشکلاتی است که خیلی‌ها می‌دانند و الان هم زمانی نیست که بخواهم درباره آن صحبت کنم.

وی درباره تعویض‌هایی که در این بازی انجام داد، اظهار داشت: در بحث تعویض‌ها تا جایی که توانستیم تغییر سیستم دادیم و حتی نفراتی که می‌توانستند در خط حمله کمک کنند را اضافه کردیم، اما در موقعیت‌هایی که داشتیم، هم دروازه‌بان آنها خیلی خوب کار کرد و هم دفاع صنعت نفت خوب بود. با این حال گل بدی خوردیم و گل اول بد موقع و در شروع بازی بود. وقتی هم که موقعیت‌ها را تبدیل به گل نمی‌کنید، فشار و استرس بیشتر می‌شود و شاید اگر نصف موقعیت‌ها را تبدیل به گل کرده بودیم، الان برنده بازی بودیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)