سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مشکلات در باشگاه ما آنقدر زیاد است که می‌توان از ضرب المثل هر دم از این باغ بری می‌رسد برای آن استفاده کرد.

یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی از طرف دو تیم بود. تیم ما شروع بدی داشت و فولاد در ابتدای کار فشار زیادی آورد و حتی به گل هم می‌توانستند برسند. رفته رفته تیم شکلش را پیدا کرد، راحت‌تر کار کردیم و در مجموع بچه‌ها توانستند مزد تلاش‌شان را بگیرند. فولاد تیم خوب و سازمان‌یافته‌ای است که خدا را شکر موفق شدیم مقابل آن پیروز شویم.

وی درباره مشکلات باشگاه پرسپولیس، بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم و البته شایعه استعفای خودش تصریح کرد: بعد از برد شاید درست نباشد درباره این مسائل حرف بزنیم و کام هواداران تلخ شود، ولی قرار بود امروز پرداختی باشد که انجام نشده است! فکر می‌کنم گفته شده برای فردا پرداخت می‌شود که آنهم اگر پرداخت شود. مشکلات پرسپولیس زیاد است و هر روز یک مشکل و پرونده تازه به وجود می‌آید. بچه‌ها با تمام سختی‌ها با جان و دل کار می‌کنند و باید اینجا از تک تک بچه‌ها تشکر کنیم. آنها الگو و اسوه صبر و شکیبایی در فوتبال هستند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره جذب نفرات جدید و احتمال به خدمن گرفتن شیمبا، گفت: نیم‌فصل شروع شده است هم زمان خوبی برای استراحت داریم و هم اینکه درباره گزینه‌ها و برطرف کردن نقاط ضعف‌مان می‌توانیم فکر کنیم. الان گرفتن بازیکن سخت شده است، مخصوصاً بازیکنان خارجی که شرایط خاص خودشان را دارند.

گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی نیز اظهار داشت: بازی در مجموع خوبی بود. موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌ها به وجود آمد. ما شروع خوبی نداشتیم و تیم فولاد خیلی بهتر بازی را شروع کرد و موقعیت‌های خوبی هم داشت. فکر می‌کنم در ۱۵ دقیقه اول بازی تحت فشار بودیم و خطاهای زیادی به حریف دادیم.

وی افزود: هر چه از زمان مسابقه گذشت راحت‌تر بازی کردیم و توانستیم بازی را بهتر کنترل کنیم. خصوصاً در نیمه دوم بازی خوبی بود و هم در فاز دفاع و هم حمله خوب عمل کردیم و توانستیم موقعیت به دست بیاوریم. فکر می‌کنم پنالتی واضحی هم رخ داد که متأسفانه گرفته نشد. در هر صورت من از تک تک بچه‌ها تشکر می‌کنم با توجه به ذهن خوبی که به خاطر مشکلات نداشتند، تمام وجودشان را برای این بازی گذاشتند. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز خوبی را کسب کنیم و این سه امتیاز خیلی مهم بود. این سه امتیاز ما را به‌عنوان یکی از مدعیان اصلی معرفی کرد. از همه هواداران هم به خاطر انرژی که دادند، تشکر و این برد را تقدیم آنها می‌کنیم. امیدوارم این روند را ادامه دهیم، ان‌شاءالله با حل مشکلاتی که وجود دارد. واقعاً بچه‌ها در رختکن خیلی به خاطر وضعیتی که وجود دارد، ناراحت بودند. امیدواریم هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود.

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به خبرنگار تسنیم در مورد اینکه آیا پرداختی‌هایی که مدیریت جدید وعده داده بود پیش از بازی انجام شد یا خیر، گفت: امروز که پرداختی نداشتیم، ولی فکر می‌کنم فردا حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد طبق صحبتی که شده است وارد حساب بچه‌ها شود،‌ اما این مقدار هنوز آنقدری نیست که مشکلات بچه‌ها را برطرف کند.

گل‌محمدی در مورد فسخ قرارداد رادوشویچ و شکایت او از باشگاه پرسپولیس نیز یادآور شد: من دقیقاً اطلاعی ندارم از این موضوع و این بحث‌ها به مدیریت مربوط می‌شود، ولی یک ضرب‌المثلی وجود دارد که می‌گوید هر دم از این باغ بری می‌رسد. الان این وضعیت تیم ماست و هر روز یک اتفاق برای این تیم می‌افتد. ان‌شاءالله درست شود.

وی درباره اینکه آیا باشگاه برای کادر فنی محدودیتی از لحاظ مالی برای جذب بازیکن جدید قائل شده است،‌ تصریح کرد: خیر باشگاه چنین صحبتی با ما نداشته است. هنوز این صحبت‌ها را من از طرف باشگاه نشنیدم. نقل‌وانتقالات هم فرصت خوبی است و فکر می‌کنم تا بازی بعد ۱۶،‌ ۱۷ روز وقت داریم. ممکن است برخی‌ها ناراحت شوند، ولی ما مشکلاتی داریم که اولویت است برای اینکه بتوانیم راه‌مان را ادامه دهیم. به طور مثال زمین تمرین و وضعیت پرداختی بازیکنان. ما از اول فصل تا الان هزار تومان هم پاداش نگرفتیم. ان‌شاءالله فردا درصدی پرداخت شود تا مقداری از مشکلات برطرف شود،‌ ولی واقعاً مشکلاتی است که اولویت به شمار می‌آیند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: من نمی‌گویم نقل‌وانتقالات برای ما مهم نیست، ولی باید شرایطی به وجود بیاید که وضعیت تیم باثبات شود و با آرامش بیشتری بتوانیم بازیکن انتخاب کنیم. در این بازاری هم که وجود دارد جذب بازیکن سخت است، ولی شک نکنید تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری داشته باشیم و بتوانیم نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم. با این حال همانطور که گفتم اگر مشکلات برطرف نشود و با وضعیت موجود به نقل‌وانتقالات برویم، واقعاً نمی‌دانم امکانش وجود دارد یا خیر.

گل‌محمدی در مورد بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم به دلیل شکایت اوساگونا گفت: من در جریان نیستم. پنجره نقل‌وانتقالاتی یک چیز عادی است و تعجب نمی‌کنیم. ما این کلمه را در این چند سال زیاد شنیدیم و این هم روی آن. اطلاعی از آن نداریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)