سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید بازی را می‌بردیم، اما متاسفانه ۳ امتیاز راحت را از دست دادیم، قطعاً ناراحت هستیم.

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی ۲ بر ۲ تیم فوتبال پرسپولیس و هوادار در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: باید بازی را می‌بردیم، اما متاسفانه ۳ امتیاز راحت را از دست دادیم. قطعاً ناراحت هستیم. موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم و از آن استفاده نکردیم. در این شرایط تیم به فشار و استرس وارد می‌شود. گل دوم را بازیکن حریف با دست زد، اما متاسفانه داوران ندیدند، اما باید بتوانیم در این مسابقات از فرصت‌ها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: مگر چند فرصت می‌توانیم خلق کنیم. اگر گل نزنیم تیم وارد فشار و استرس می‌شود و تیم حریف از ضربات ایستگاهی می‌تواند به گل برسد. امروز هم روی ضربات ایستگاهی گل خوردیم. گل دوم درست نبود و نمی‌توان زیاد در مورد این موارد صحبت کرد. بازی که باید را انجام ندادیم و تیم حریف با ۱۰ – ۱۱ بازیکن دفاع می‌کرد و کار برای ما سخت شد. در کل موقعیت‌سازی ما در این بازی خوب بود. اگر گل اول را می‌زدیم می‌توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم، اما فرصت طلب نبودیم. باید اول بازی گل می‌زدیم، اما اینگونه نشد. باید خود را آماده کنیم برای بازی‌های بعدی.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درمورد عملکرد خط دفاعی و دروازه‌بان تیمش در این بازی عنوان کرد: دو گل خوردیم که گل‌های راحتی بود. قرار نبود در این فرصت‌ها گل بخوریم. خیلی راحت گل خوردیم. به بازیکنان گفته بودم که حریف را نباید دست کم بگیریم، چون آنها دونده هستند. اگر از فرصت‌های خود استفاده می‌کردیم این اتفاقات رخ نمی‌داد.

گل‌محمدی درخصوص اشتباهات داوری و احتمال دور شدن پرسپولیس از قهرمانی، گفت: متاسفانه امسال داورها اشتباهات تاثیرگذاری داشتند. امروز داور مسابقه خیلی خوب قضاوت کرد، اما در صحنه گل دوم کمک داور باید می‌دید یا خود داور زاویه بهتری می‌ایستاد. اشتباهات خیلی زیاد شده است، اما نباید عدم نتیجه‌گیری را به گردن داور انداخت، اما از طرفی هم نمی‌توان به راحتی از برخی صحنه‌ها گذشت و حرفی نزد. امیدوارم تمرکز داوران بالا برود، چون VAR هم نداریم و کار برایشان سخت است. امیدوارم آنها با تمرکز بالاتر بتوانند بهتر سوت بزنند.

وی درمورد اینکه به نظر می‌رسد پرسپولیس از قهرمانی در لیگ اشباع شده و دنبال قهرمانی در جام حذفی است، تصریح کرد: قطعاً این تفکر درست نیست. لیگ برای ما خیلی مهمتر از جام‌های دیگر است. مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم و ۵ بار قهرمان شدیم. جای اینکه تقویت شویم مشکلات زیادی را تجربه کردیم. قبل از بازی هم گفتم با توجه به اینکه بازیکنان زیادی از دست دادیم، باید تمرین خود را بیشتر کنیم. اتفاقاتی که نباید رخ می‌داد افتاده است و ما باید خودمان را بیشتر آماده کنیم تا قوی‌تر باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص اینکه دو گل امروز تیمش را مدافعان به ثمر رساندند و مهاجمان توپ‌های زیادی را از دست دادند، اظهار داشت: امیدوارم در آینده شاهد این اتفاقات نباشیم. جاگیری مهاجمان باید بهتر شود و ضمن اینکه باید بیشتر تمرین کنیم و تمرکز بالایی روی ارسال‌ها داشته باشیم. هر هفته هم تمرین گلزنی برای مهاجمان داریم، اما بازهم ممکن است این اتفاقات رخ دهد و توپ‌هایی ارسال شود و کسی از آن استفاده نکند. زمانی که هر تیمی در آزادی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد، ما بتوانیم ابتدای بازی گل بزنیم کار برای ما راحت می‌شود. در امر گلزنی باید تمرکز بیشتری داشته باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)