پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:در تعطیلات بازیکنان تمرینات را از طریق گروه هایی که تشکیل دادیم ارسال می کنند اما کار کردن به این شکل سخت است و ما نمی دانیم آنها در چه وضعیتی هستند.

یحیی گل محمدی در خصوص اینکه با تعطیلی تمرینات آیا از وضعیت بازیکنان تیمش مطلع است یا خیر گفت: در این شرایط نمی شود زیاد وضعیت بازیکنان را بررسی کرد.در تعطیلات بازیکنان تمرینات را از طریق گروه هایی که تشکیل دادیم ارسال می کنند اما کار کردن به این شکل سخت است و ما نمی دانیم بازیکنانمان در چه وضعیتی هستند. بازیکنان و مردم در این شرایط باید در خانه بمانند چون کار خاصی نمی شود کرد و فقط باید امیدوار باشیم که این ویروس به صورت کل ریشه کن شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه در یک برنامه چند بازیکن تیمش به عنوان بهترین های فوتبال ایران انتخاب شده اند و از نظر وی جای چه کسی در جمع بهترین های سال ۹۸ خالی است گفت: خوب می شد که بازی ها به اتمام می رسید تا بهتر در این مورد نظر داد ولی همه بازیکنان پرسپولیس زحمتکش هستند. من با حمید مطهری معمولا در مورد عملکرد بازیکنان حرف می زنیم ولی باید اعتراف کنم بازیکنانی که در اختیار دارم متفاوت هستند.

وی تصریح کرد:من چیزهایی از این بازیکنان دیدم که در کمتر باشگاهی دیده ام. آنها روح بزرگی دارند و انگیزه ای که از خود در تمرینات نشان می دهند من را متعجب می کند. واقعا بعضی روزها احساس می کنم خودم شاگرد هستم و از بازیکنان پرسپولیس یاد می گیرم.

گل محمدی خاطرنشان کرد: بعضا به آنها می گویم که در تمرین تکل سنگین نزنید تا مصدوم نشوید ولی آنها باز هم با همان انگیزه مضاعف کار می کنند. من برای آنها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم مثل همیشه موفق باشند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه چه توصیه ای برای برون رفت باشگاه پرسپولیس از مشکلات متعدد مالی دارد گفت: پرسپولیس تیمی است که ظرفیت های بالایی برای درآمدزایی دارد،با یک برنامه ریزی خوب می شود این باشگاه را از این شرایط خارج کرد، بحث مهم خصوصی سازی است که اگر صورت بگیرد اتفاقات خوبی رخ می دهد. وقتی باشگاه ها دولتی هستند مشکلات ناخواسته به وجود می آید.

گل محمدی ادامه داد:در این سالها افراد زیادی به پرسپولیس آمده و رفته اند و ثبات خوبی در این زمینه وجود نداشته است. بزرگترین چالش در این باشگاه بحث مدیریت است و من امیدوارم با یک تصمیم گیری خوب باشگاه به انسجام برسد. زمان آقای انصاری فرد اتفاقات خوبی رخ داد و ما در حال کار بودیم و مباحث خوبی انجام شده بود ولی به یکباره آن مشکلات به وجود آمد.

وی ادامه داد: حتما می دانید که در بحث شکایت ها مشکلات زیادی به وجود آمده است، به هر حال ۴۰ میلیون نفر پرسپولیس را دنبال می کنند و امیدوار هستم تیم مدیریتی جدید در بحث شکایت بازیکنان و مربیان سابق طوری عمل کنند که نگرانی هواداران برطرف شود. من هواداران را که در خیابان می بینم همه نگران کسر امتیاز از تیم هستند و امیدوارم که این مشکلات هر چه سریعتر حل شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)