وزیر ورزش و جوانان در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: کی‌روش به دلیل اختلاف با اسپانسر علیه لباس تیم ملی موضع گرفت.

به گزارش  تسنیم، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان صبح امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که برخی از رسانه‌‌ها از حضور بستگان آقای خادم در وزارت ورزش و هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال اظهار گلایه کرده‌اند، گفت: بنده چنین چیزی را تایید نمی‌کنم.

وی افزود: به هر حال ممکن است در یک هیئت مدیره و یا سازمانی دو نفر باشند که نسبت دوری داشته باشند و این نه خلاف است و نه اتفاق خاصی.

گودرزی با بیان اینکه حضور رسول خادم در فدراسیون کشتی و امیر خادم در معاونت پارلمانی وزراتخانه موفقیت‌هایی را به همراه داشته است، گفت: به هر حال این دو با شخصیت‌های مختلف با یکدیگر برادرند و این در هیچ کجا جرم و خلاف نیست. در صورتی وجود نسبت غیردرست است که از بیت‌المال برداشت غیرقانونی شود، اما اگر وجود نسبت باعث آورده شود، قطعا برای آن مجموعه بسیار پسندیده است. من این شایعات را تایید نمی‌کنم و مطرح شدن این بحث‌ها بی‌انصافی است.

وی در پاسخ به این سوال که سرمربی تیم ملی فوتبال و همچنین نمایندگان آل‌اشپورت لباس‌های تیم ملی را بی‌کیفیت عنوان کرده‌اند و دیدگاه‌ شما در این باره چیست، افزود: اساسا آنچه که من پیگیری کردم اشکالی نداشته است.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: به نظر می‌رسد این موضوع به دلیل اختلاف بین سرمربی و اسپانسر تیم ملی مطرح شده، چرا که سرمربی تیم ملی توقع داشته است اسپانسر پولی نیز به او پرداخت کند. منتها اسپانسر مربوطه  از این اقدام خودداری کرده و سرمربی نیز موضع گرفته است.

وی با بیان اینکه کیفیت لباس‌ها پایین نیست و فدراسیون فوتبال نیز کیفیت آن را تایید کرده است، در پاسخ به این که خود آل‌اشپورت نیز آن را بی‌کیفیت عنوان کرده اظهار داشت: من هنوز این اظهار‌نظرها را نشنیدم و باید درباره آن اظهار نظر کنم.

گودرزی در پاسخ به سوالی در خصوص آخرین وضعیت خصوصی‌‌سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: آن چیزی که برای ما اهمیت دارد، این است که در  این خصوصی‌سازی منافع هواداران تامین شود و باشگاه در واگذاری ضربه نخورد.

وی ابراز امیدواری کرد: کمیته‌ای مرکب از نمایندگان وزارت ورزش، اقتصاد و دارایی، مسئولان خصوصی‌سازی در این جهت تشکیل شود و البته وزارت خصوصی‌سازی در این باره وظایف قانونی خود را انجام خواهند داد.

گودرزی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد اعطای وام‌های ازدواج مشکل جوانان را حل نکرده و آیا وزارت ورزش و جوانان تدبیری برای حل این معضل اندیشیده است یا خیر، اظهار داشت: علاوه بر پرداخت وام‌های ازدواج هیچ اعتبار دیگری به دلیل کمبود منابع برای پرداخت به جوانان وجود ندارد.

وی در خصوص نحوه بازیهای تدارکاتی تیم ملی برای مسابقات جام جهانی برزیل گفت: بازی‌های تدارکاتی را سرمربی تیم ملی تعیین می‌کند و ما براساس آن چیزی که سرمربی برنامه تمرینی می‌دهد، تامین اعتبار می‌کنیم و مشکلی در این زمینه نداشته‌ایم.

گودرزی در پایان گفت: آقای کی‌روش تشخیص دادند که اردوی سه‌گانه داشته باشند و ما نیز بر همین اساس تامین اعتبار کرده‌ایم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)