مدافع پرسپولیس می‌گوید توانستند ملوان را کنترل کنند.

گئورگی گولسیانی، بازیکن پرسپولیس پس از پیروزی یک بر صفر این تیم مقابل ملوان در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: ما انتظار یک بازی سخت داشتیم. ملوان در ضدحمله خیلی خوب است بنابراین ما باید این موضوع را کنترل می‌کردیم. ما شانس‌های زیادی روی دروازه ملوان ایجاد کردیم. خود من شانس خوبی برای گل‌زنی با سر داشتم که این موقعیت را از دست دادم. شاید اگر شما بودید، آن توپ را گل می‌کردید. این فوتبال است.

او افزود: به هر حال ما خوشحالیم که سه امتیاز را کسب کردیم و به راهمان در لیگ ادامه می‌دهیم. ما تیم فوق‌العاده‌ای هستیم و شایسته قهرمانی هستیم. پس بیشترین تلاشمان را برای کسب قهرمانی می‌کنیم.

بازیکن پرسپولیس درباره رقابت با استقلال برای رسیدن به قهرمانی گفت: ما همیشه در رقابت با استقلال هستیم. آن‌ها بازی‌شان را بردند و تیم خوبی هستند اما من مطمئنم ما تیم بهتری هستیم. ما می‌خواهیم بیشترین امتیاز را در ادامه راه کسب کنیم چون هر امتیاز حیاتی است. هم استقلال و هم ما یک بر صفر بازی‌هایمان را می‌بریم. از هوادارانمان ممنونم که امروز به ورزشگاه آمدند و از ما حمایت کردند.

گولسیانی درباره ادعای مشکوک به آفساید بودن گل پرسپولیس بیان کرد: ما آن صحنه را ندیدم. بعد از آن که دیدم، می‌توانم نظرم را بگویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)