گئورگی گولسیانی، مدافع گرجستانی تیم پرسپولیس معتقد است که تیم ملی ایران در جام جهانی، شانس زیادی برای موفقیت دارد.

گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی تیم پرسپولیس که در پست دفاع میانی این تیم در کنار پورعلی‌گنجی بازی‌های خوبی را ارائه داده در رابطه با قدرت خط حمله تیمشان به شکل جالبی به اظهار نظر می‌پردازد و به نوعی حرف همبازی‌اش که گفته بود دو مهاجم خارجی‌شان توپخانه‌های پرسپولیس هستند را کامل می‌کند. او همچنین نسبت به حرف‌های جیمی کاراگر بازیکن اسبق لیورپول و تیم ملی انگلیس واکنش نشان می‌دهد و معتقد است او نباید قدرت ایران را دست‌کم بگیرد.

اردوی دبی و بازی‌های تدارکاتی می‌تواند خلأ بازی‌های رسمی را برای تو و بقیه همبازیانت پر کند تا در دربی بعد از تعطیلات طولانی دچار مشکل نشوید؟
مسلماً اگر اردوی دبی برویم برای تیم ما در راستای آماده‌سازی و انجام بازی‌های تدارکاتی خیلی خوب است. اردوها همیشه برای آماده‌سازی مؤثر هستند و به اتحاد و قدرت بیشتر یک تیم کمک می‌کنند به همین دلیل هم ما از اردوی دبی و بازی‌هایی که قرار است در این اردو انجام دهیم نهایت استفاده را خواهیم کرد.

دربی بعد از تعطیلات طولانی برای دو تیم بازی جذابی خواهد شد یا شاهد بازی سرد و بی‌روحی از جانب دو تیم خواهیم بود؟
دربی همیشه بازی جذابی است و بازگشت به شرایط بازی بعد از یک وقفه طولانی کمی دشوار است اما با وجود این من مطمئنم که هر دو تیم نمایش سطح بالایی را ارائه خواهند داد و دربی جذابی را شاهد خواهیم بود.

سینا اسدبیگی در صحبتش به ما گفت که لوکادیا و دیاباته توپخانه‌های پرسپولیس در دربی خواهند بود. در این رابطه تو چه نظری داری؟
من فکر می‌کنم پرسپولیس خودش یک توپخانه قوی است که این مسأله فقط به یکی دو بازیکن باز نمی‌گردد و در واقع کلید موفقیت ما استراتژی سازماندهی شده ماست و بازیکنان کلیدی که در هر پست داریم و از آنها بهره می‌بریم. بازیکنانی که در هر بازی نمایش عالی دارند و می‌توانند بهترین کارآیی را از خود ارائه دهند.

قبلاً به ما گفته بودی که راه مهار لوکادیا را می‌دانی اما این راز را به کسی نمی‌گویی. این بار می‌خواهیم از تو در رابطه با مهار دیاباته و راه و رمز این موضوع بپرسیم.
مهم نیست که شما مقابل چه بازیکنی بازی می‌کنید. این نکته مهم است که به‌عنوان یک مدافع شما باید فضا را ببندید و محکم و باهوش باشید تا مقابل عناصر هجومی موفق باشید و این روش بازی مقابل مهاجمان باکیفیت است.

در بین تیم‌هایی که در جام جهانی هستند تیم مورد علاقه‌ات چه تیمی است؟
ایران، تیم مورد علاقه من در جام جهانی است که به نظرم تجربه خوبی دارد و بعد از پنج دوره حضور این بار برای ششمین بار در جام جهانی حضور یافته است و شانس زیادی برای موفقیت دارد. تیمی باتجربه و باکیفیت که از بازیکنان خوبی هم بهره می‌برد و بازیکنان خوبی از لیگ ایران و کسانی که لژیونر هستند را داراست.

جیمی کاراگر بازیکن اسبق لیورپول و تیم ملی انگلیس که کارشناس شبکه اسکای است در صحبتی به این مسأله پرداخته که تیم‌های آسیایی همگی در گروه‌هایشان عنوان چهارم و آخر جدول را تصاحب خواهند کرد. در این رابطه که به مذاق فوتبالدوستان ایرانی اصلاً خوش نیامده چه صحبتی دارید؟
من فکر می‌کنم کاراگر تیم‌های آسیایی را دست‌کم گرفته است در حالی که آنها تیم‌های خوبی هستند. تیم‌های آسیایی در دوره‌های قبلی نتایج خوبی گرفته‌اند و این بار هم قطعاً با انگیزه‌های زیادی در جام جهانی حضور خواهند یافت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)