گئورگی گولسیانی، مدافع گرجستانی پرسپولیس در کنار ‌پورعلی گنجی در قلب دفاع میانی ترکیب بسیار خوبی را برای خط دفاعی پرسپولیس ساخته‌اند.

مدافع گرجستانی یکی از اهداف اصلی حضورش در پرسپولیس را بیشتر دیده شدن و دعوت به تیم ملی گرجستان عنوان کرده بود. هدفی که به نظر می‌رسد مدافع گرجستانی با انجام بازی‌های موفق در خط دفاعی بخوبی از عهده‌اش بر آمده و توانسته انتظارات یحیی و هواداران تیم پرسپولیس را در خط دفاعی برآورده سازد. چند هفته گل نخوردن و کلین‌شیت بیرانوند قطع یقین حاصل کار موفق عناصر خط دفاعی پرسپولیس هم بوده است.

احساست درباره صدرنشینی بعد از هفته ششم چیست؟
این نقشه ما بود و هست. مأموریت داشتیم که به صدر برسیم و در این رتبه بمانیم. هواداران از ما انتظار پیروزی دارند و می‌خواهند که با بیشترین توان‌مان برای موفقیت تیم‌مان بجنگیم و به خواسته آنها و خودمان جامه عمل بپوشانیم.

در رابطه با زوج خودت و‌ پورعلی گنجی در قلب خط دفاع پرسپولیس چه فکری می‌کنی؟
خوشحالم که مرتضی به تیم ملی ایران دعوت شد و مطمئنم که او نهایت تلاشش را برای موفقیت در آنجا انجام خواهد داد. برای تیم ملی ایران هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

چه تیم‌هایی از نظر تو مدعی اصلی قهرمانی هستند؟
همه تیم‌ها در لیگ ایران رقابتی سخت با یکدیگر دارند و هیچ بازی آسانی وجود ندارد. همه امتیازات برای ما اهمیت خاصی دارد و هر بازی شبیه فینال است.

اگر مقابل لوکادیا بازی می‌کردی، راهی برای مهارش پیدا می‌کردی؟
لوکادیا مهارت‌های بالایی دارد و این را در بازی‌های قبلی‌اش بخوبی نشان داده است. در تمرینات مقابل او تلاش می‌کنم به وی فضا ندهم که براحتی شوت و ضربه بزند ولی لطفاً این را به بقیه مدافعان یاد ندهید.

پرسپولیس فقط دو گل خورده دارد فکر می‌کنید بتوانید این روند را در ادامه حفظ کنید؟
هدف ما این است که گل‌های کمی بخوریم ولی مأموریت اصلی ما بردن بازی‌ها و نهایتاً قهرمانی است. گل خوردن تراژدی نیست و بستگی دارد که چه گلی بخورید. تا به حال ساختار دفاعی ما سازماندهی خوبی داشته و تلاش می‌کنیم با رفع بعضی از مشکلات کیفیت آن را بالاتر ببریم.

درباره تأثیر دیاباته در پرسپولیس از آنجا که قبلاً مقابل او بازی کردی چه صحبتی داری؟
همه در ایران پتانسیل فنی شیخ دیاباته را خوب می‌شناسند. قطعاً او خیلی به تیم ما کمک خواهد کرد. امیدوارم برای بازی بعدی او را در زمین ببینیم.

نمایش خوبی در پرسپولیس داشتی. با وجود این فکر می‌کنی شانسی برای دعوت به تیم ملی گرجستان داشته باشی؟
من برای تیم ملی انتخاب نشدم و از نظر من این موضوع ناعادلانه بود ولی گاهی اوقات کاری از دست شما ساخته نیست و فقط باید به کار سخت ادامه بدهید. این همان کاری است که من انجام می‌دهم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)