دروازه‌بان پرسپولیس که با مصدومیت تاندون دست مواجه شده، با تاخیر ناخواسته برای باز کردن و طی کردن مراحل درمانی و بازگشت خود مواجه شده است.

علیرضا بیرانوند که بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی با مصدومیت تاندون مچ دست مواجه شد و علیرغم گچ گرفتن دست خود، در تمرینات این تیم حضوری فعال داشت اما از ترکیب تیم دور مانده است.

بیرانوند قرار بود بعد از پشت سر گذاشتن مراحل درمانی روز سه شنبه هفته گذشته گچ دست خود را باز کند که این موضوع به روز پنج شنبه موکول شد. با این حال حضور پرسپولیس در آبادان و دیدار مقابل نفت آبادان باعث شد تا این مسئله به روز جمعه موکول شود که در ادامه در اتفاقی جالب عدم حضور پزشک مانع از این موضوع شد.

بیرانوند امروز نیز در انتظار مشخص شدن وضعیت خود برای باز کردن گچ دستش و حضوری پررنگ در تمرینات تیمش بود که در نهایت قرار شد فردا بهمراه پزشک تیم با حضور در کلینیک این ماجرا را به سرانجام برساند.

گلر شماره یک پرسپولیس البته به واسطه مصدومیت قادر به همراهی تیمش در دیدار مقابل آلومینیوم اراک در جام حذفی نخواهد بود اما به دنبال این است تا خود را برای بازی حساس هفته آتی برابر سپاهان آماده کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)