یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در این فصل مقابل مربیان استقلالی، هنوز نباخته است.

بعد از حذف از لیگ قهرمانان آسیا و کسب نتایج ضعیف در لیگ برتر پرسپولیس با کسب دو برد مقابل شمس آذر و نساجی شرایط بهتری نسبت هفته‌های قبل پیدا کرده و حالا شاگردان یحیی گل محمدی در نزدیکی صدر جدول حضور دارند. پرسپولیس در هفته پایانی نیم فصل نخست باید در رفسنجان به مصاف مس این شهر برود. هرچند ساکت الهامی و تیمش اصلا شرایط خوبی ندارند و نتایج بسیار ضعیفی در این فصل گرفتند، ولی قطعا برای بازی با پرسپولیس انگیزه‌های زیادی خواهند داشت و می‌خواهند بهترین نمایش ممکن را مقابل مدافع عنوان قهرمانی داشته باشند.

ساکت الهامی که به شدت در لبه تیغ قرار دارد، یکی از مربیان استقلالی لیگ برتر به حساب می‌آید. ساکت که زمانی دستیار یحیی بوده ،قطعا انگیزه زیادی برای تقابل با گل محمدی دارد و نمی‌خواهد به راحتی ۳ امتیاز را تقدیم او کند. الهامی چهارمین سرمربی استقلالی است که در این فصل مقابل پرسپولیس و یحیی گل محمدی قرار می‌گیرد. سرمربی پرسپولیس در ۳ تقابل قبلی مقابل استقلالی‌ها هیچ شکستی نداشته و آمار دو برد و یک تساوی را از خودش به جای گذاشته است.

یحیی در اولین تقابل با استقلالی‌ها مقابل پیکانی قرار گرفت که هدایتش را رسول خطیبی برعهده داشت. بازی که با درخشش شهاب زاهدی همراه بود و مهاجم قرمزها با هت تریک در این بازی که البته در قزوین برگزار شد، کمک کرد تا تیمش به یک برد مهم برسد. پرسپولیس آن بازی را با نتیجه ۳ – یک به سود خودش به پایان رساند. دومین تقابل یحیی گل محمدی با مربیان استقلالی مربوط به بازی مقابل هوادار بود. دیداری که قبل از دربی برگزار شد و پرسپولیس با تک گلی که مدافع حریف روی حرکت ترابی انجام داد، موفق شد از سد محمود فکری و تیمش عبور کند.

سومین تقابل یحیی با استقلالی‌ها در دربی و مقابل جواد نکونام بود. دیداری که با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید و دو تیم امتیازات را تقسیم کردند. تیم یحیی در آن بازی تا لحظات پایانی با گلی که عالیشاه به ثمر رسانده بود، برنده بازی بود ولی پنالتی عجیب استقلال باعث شد تا پرسپولیس برد را با تساوی عوض کند. بعد از رفتن خطیبی از پیکان یک استقلالی دیگر به نام رضا عنایتی هدایت این تیم را برعهده گرفت اما در نیم فصل دوم این سرمربی باید مقابل پرسپولیس قرار بگیرد.

همچنین مهدی رحمتی دیگر استقلالی لیگ برتر بود که هدایت نساجی را برعهده داشت ولی رحمتی بعد از شکست سنگین مقابل استقلال از هدایت نساجی برکنار شد و به تقابل با یحیی گل محمدی و پرسپولیس نرسید. ساکت الهامی چهارمین سرمربی استقلالی است که مقابل پرسپولیس و گل محمدی قرار خواهد گرفت و حالا باید دید رکورد شکست ناپذیری یحیی مقابل استقلالی‌ها در این بازی هم پابرجا خواهد ماند یا شرایط طور دیگری رقم خواهد خورد.  

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)