پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی تعقیب کننده، تیمی مانند پرسپولیس باشد، اختلاف ۶ امتیازی حاشیه امنیت نیست. تیم فقط باید با تلاش آماده و منتظر باشد. ان‌شاء‌الله دربی را هم می‌بریم.

رحیم یوسفی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همیشه تحلیل‌ها و نقدهایی برای بهتر شدن شرایط وجود دارد که حتی در هنگام قهرمانی هم می‌تواند مطرح شود ولی در این لحظه اعتقاد دارم با توجه به دربی پیش رو و رقابتی که در جدول وجود دارد با این نگاه کلی باید پیش برویم که بر اساس همان تحلیل‌ها، پرسپولیس توانایی و بخت قهرمانی دارد و فاصله امتیازی پیش آمده با توجه به این که تعقیب کننده تیمی مثل پرسپولیس است، حاشیه امنیت برای رقیب نیست. البته که شکی نیست تیم برای رسیدن به هدف قهرمانی کار سنگین و سختی در پیش دارد و به همان نسبت هم مجبور به تلاش و سخت‌کوشی هستند.

وی ادامه داد: طبعا در این شرایط مهم است که تیم را از نظر روحی و روانی پشتیبانی کنیم و به آنها برای تلاش هرچه بیشتر انگیزه و روحیه بدهیم. در این شرایط هواداران هم نقش مهمی دارند برای این که تیم و بازیکنان را به سمت موفقیت هدایت کنند. باید مراقب بود که اشتباه بازیکن در یک یا دو بازی هم باعث نشود برخوردها به شکلی بشود که کار سخت‌تر شود.

یوسفی خاطرنشان کرد: فوتبال بالا و پایین زیاد دارد. این مساله همیشه در فوتبال وجود دارد. ناگهان می‌بینید تیم انتهای جدول آمد و یقه تیم بالای جدول را گرفت. فاصله شش امتیازی هم در فوتبال با یک تساوی و یک شکست به یک فاصله حداقلی بدل می‌شود. اصلا شک نکنید که رقیب هم با شکست و امتیاز از دست دادن روبه رو می‌شود. مهم این است که در آن زمان پرسپولیس از هر نظر آماده باشد. خوب تمرین کنند و از نظر روانی و انگیزشی در شرایطی باشند که امتیازات لازم را بگیرند. دربی را هم ان‌شاء‌الله می‌بریم. بچه‌ها اگر این هفته کاملا روی کاری که باید انجام بدهند متمرکز شده باشند که قطعا باید همین‌طور باشد می‌توانند برتری فوتبالی را به برتری نتیجه بدل کنند و با پیروزی در این بازی، لیگ وارد معادلات جدید می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)