۵ بازیکن از پرسپولیس در لیست جدید تیم ملی حضور دارند.

بعد از کش و قوس‌های فراوان امیر قلعه نویی هدایت تیم ملی را برعهده گرفت. قرار است اولین اردوی تیم ملی با کادر جدید از چند روز دیگر آغاز شود و در فیفادی پیش رو هم تیم ملی باید دو بازی دوستانه برگزار کند. حالا همه منتظرند تا قلعه نویی لیست بازیکنان مدنظر خودش را برای اردوی پیش رو اعلام کند و بازیکنان دعوت شده هم خودشان را باید در تاریخ ۲۸ اسفند ماه به کادر فنی معرفی کنند.

گل محمدی بعد از آخرین بازی سال جاری مقابل سپاهان، تصمیم گرفت تمرینات تیمش را تعطیل نکند و آن‌ها را به استراحت نفرستد. پرسپولیسی‌ها درحالی آخرین تمرین خود را امروز برگزار کردند که ملی پوشان این تیم با نظر گل محمدی در تمرین غیبت داشتند و به استراحت پرداختند تا بتوانند با آمادگی و روحیه خوب بعد از بازی‌های فشرده و سنگین اخیر، در اردوی تیم ملی حاضر شوند.

هرچند در تمرین امروز پرسپولیس پورعلی گنجی به دلیل سفر به قطر برای درمان گردن آسیب دیده خود و همچنین اسدبیگی به دلیل سرما خوردگی و دیاباته هم به دلیل سفر به کشورش غیبت داشتند،اما ۵ بازیکن دیگر پرسپولیس هم غایب تمرین امروز بودند. ۵ بازیکنی که به نظر می‌رسد احتمالا نماینده‌های پرسپولیس در تیم ملی خواهند بود و به همین دلیل یحیی به آن‌ها استراحت داد.

علیرضا بیرانوند، وحید امیری، مهدی ترابی، میلاد سرلک‌ و در نهایت محمد عمری ستاره جوان این فصل پرسپولیس که تنها ۲۲ سال سن دارد، پنجمین دعوت شده از پرسپولیس خواهند بود.

همچنین پورعلی گنجی هم قرار بود در لیست تیم ملی قرار بگیرد ولی این بازیکن در بازی مقابل سپاهان مصدوم شد و برای درمان گردنش راهی قطر شده است. به این ترتیب مرتضی یکی از غایبان اردوی جدید تیم ملی خواهد بود و نمی‌تواند تیم ملی را در بازی‌های دوستانه پیش رو همراهی کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)