درحالی که این روزها صحبت از مذاکره باشگاه ‌آ.اک یونانی با کریم انصاری فرد است این باشگاه نیم‌نگاهی هم به بازیکن تراکتورسازی دارد.

باشگاه آ.اک یونان خواهان جذب کریم انصاری فرد بازیکن ایرانی پانیونیوس است و عملکرد خوب این مهاجم باعث شد تا تیم های مطرح یونانی برای جذب او اقدام کنند اما انصاری فرد بازیکن ‌آزاد نیست و تا پایان این فصل لیگ یونان با پانیونیوس قرارداد دارد و این باشگاه برای این انتقال پول رضایت نامه می خواهد، خصوصا وقتی پای باشگاهی همچون آ.اک در میان باشد.

اما کریم تنها بازیکن ایرانی نیست که آ.اک زیر نظر دارد و آنها از یک ماه قبل با سروش رفیعی بازیکن دیگر ایرانی حاضر تراکتورسازی نیز مذاکراتی را انجام داده است و دو طرف منتظر پایان قرارداد او با تراکتور هستند تا مذاکرات جدی را انجام دهند و بر سر رقم قرارداد به توافق برسند.
باشگاه آ.اک یونان اگر نتواند بر سر رقم رضایت نامه به توافق مطلوبی با پانیونیوس برسد تا انتقال کریم را صورت دهد یک مهاجم دیگر خواهد خرید و تلاش خواهد کرد تا قرارداد سروش رفیعی را به امضا برساند. بازیکنی آزاد که در انتقال او پول رضایت نامه داده نخواهد شد.
سروش هنوز به هیچ یک از پیشنهادات خود پاسخی نداده است و منتظر اتمام کار خود با تراکتورسازی است تا با اتمام تعهداتش با این تیم وارد مذاکره با تیم های مختلف شود.
او حاضر به مذاکره با هیچ یک از تیم های ایرانی هم تاکنون نشده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)