خصوصی سازی ، مدیرعاملی چندساعته کاشانی در ۲۲ خرداد، رفت و برگشت انصاری فرد!

مرجع خبری پرسپولیس: یکسال پس از گزارش اتفاقات باشگاه پرسپولیس از پایگاه اینترنتی مرجع خبری باشگاه پرسپولیس(قدیمی ترین وب گاه تخصصی باشگاه پرسپولیس) به مرور اتفاقات سال ۸۸ می پردازیم.


اکنون در سال جدید فرصت را مناسب دیدیم تا مروری داشته باشیم در تمام رویدادهای اتفاق افتاده پرسپولیس در این سال به صورت اختصار، این مجموعه خواندنی و ارزشمند را از دست ندهید:


خرداد ماه:

اول خرداد: بعد از صدرنشینی در گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا؛ بازیکنان پرسپولیس پاداش ویژه دریافت کردند.

 

میثاق معمارزاده پس از پارگی رباط صلیبی پا و ماه ها دوری از میدان مقابل تیم الشباب به میدان رفت.

 

سازمان خصوصی سازی در پی دستور رئیس جمهوری برای واگذاری استقلال و پرسپولیس اعلام کرد، هیچ دستوری به دست ما نرسیده و این اعلام بیشتر یک مانور تبلیغاتی بوده!

 

 

 

پس از پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مرحله غرب مشخص شد سه تیم عربستانی به عنوان سرگروه ، گروه ها مشخص شده و تنها تیم غیرعربستانی صدرنشین پرسپولیس بود!

 

دوم خرداد: عباس انصاری در تماس با مهدی مهدوی کیا اعلام کرده در صورتی که او فصل بعد در آلمان مشتری نداشته باشد به ایران برگردد و قرمزپوش شود.

 

سوم خرداد: ابراهیم توره مهاجم پرسپولیس گفت: اگر بگویم پیشنهادات زیادی دارم فکر می‌کنند دنبال بازار‌گرمی ام. اما می‌خواهم باز هم در پرسپولیس بمانم. برخلاف آنچه که شایعه می کنند من به استقلال نمی روم.

 

کریم باقری که مورد بی مهری وینگادا سرمربی پرسپولیس قرار گرفته با کناره گیری از تیم ملی هم خانه نشینی را به فوتبال ترجیح داد.

 

به گزارش مرجع خبری پس از تمرین امروز بسیاری از بازیکنان پرسپولیس و برخی اعضای کادر فنی  با ناراحتی از پرداخت نشدن مطالباتشان اعلام کردند فردا در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا نخواهند کرد و در اردوی این تیم برای دیدار مقابل بنیادکار شرکت نخواهند کرد.

 

حسین هدایتی پس از جلسه‌ امروز با علی‌آبادی رسما کناره‌گیری خود را از پرسپولیس اعلام کرد: من همیشه خادم این باشگاه هستم اما بهتر است به دلیل برخی مسائل که برای من جای سئوال دارد دیگر در این تیم نباشم. من از امروز دیگر با پرسپولیس کاری ندارم.

 

چهارم خرداد: حسین هدایتی دلایل استعفایش از هیئت مدیره پرسپولیس را عدم واگذاری سهام باشگاه به وی و صعود استیل آذین به لیگ برتر اعلام کرد.

 

۱۳ بازیکن پرسپولیس که صبح امروز به باشگاه رفته بودند پا پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان از سازمان تربیت بدنی قول گرفتند تا به تمرینات بازی با بنیادکار بازگردند.

 

علی کریمی پس از اینکه در تمرین امروز محمود خوردبین به شدت تشویق شد در پایان تمرین به سرپرست پرسپولیس گفت: نمی‌دانم در این تمرین چکار کردی که اینطور تو را تشویق می‌کنند.

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: موی خودم را در پرسپولیس سفید کرده‌ام اما متاسفم که از تشویق من ناراحت می‌شوند.


ابراهیم توره به دلیل تاخیر حضور در تمرین از لیست بازیکنان پرسپولیس برای بازی با بنیادکار خارج شد.

 

پنجم خرداد: فریدون زندی ملی پوش فوتبال کشورمان گفت : قصد ندارم فصل آینده در ایران بازی کنم و شایعاتی که در خصوص حضور من در پرسپولیس مطرح می شود صحت ندارد .

 

نیکبخت گفت : پس از بازی فردا مقابل بنیاد کار درباره بسیاری از مسائل اخیر باشگاه پرسپولیس افشاگری می کنم.

 

در پی درگیری های اخیر بین خوردبین و کریمی؛که سرپرست پرسپولیس عنوان کرده بود به کریمی خط داده شده تا تیم را به حاشیه ببرد. با وجود تکذیب این اظهار نظر از سوی خوردبین کریمی اظهار داشت: خوردبین باید ادعایش را در دادگاه ثابت کند.

 

ششم خرداد: تیم فوتبال پرسپولیس با تک گل ریوالدوی برزیلی از روی نقطه پنالتی مقابل بنیادکار در ورزشگاه آزاد شکست خورد و با لیگ قهرمانان آسیا وداع کرد. تماشاگران شعارهایی علیه انصاری فرد ، وینگادا ، بازیکنان و علی آبادی سر دادند.

 


وینگادا پس از این بازی از پرسپولیس جدا شد. برخی بازیکنان این تیم که احتمال جدایی‌شان بسیار زیاد است، در رختکن از هم تیم‌های خود خداحافظی کردند.

 

هواداران پرسپولیس پس از باخت این تیم مقابل بنیادکار ازبکستان، شیشه‌های ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی را شکستند. بازیکنان پرسپولیس که قصد داشتند با اتوبوس از ورزشگاه خارج شوند با اعتراض شدید هواداران مواجه شده و مسیر خروجشان را عوض کردند.

خوردبین در مورد شکست پرسپولیس گفت: شک نکنید اگر شرایط حضور اقطبی در پرسپولیس را فراهم می کردند و این مربی ماندگار می شد، نه تنها در لیگ قهرمانان آسیا، بلکه در لیگ برتر با اختلاف ۲۰ امتیاز قهرمان می شدیم.

 

هفتم خرداد: عباس انصاری فرد با اعلام این مطلب که سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس خارجی خواهد بود، گفت : هفته آینده سرمربی جدید این تیم معرفی می شود !

 

نهم خرداد: به گزارش مرجع خبری در شرایطی که باشگاه ذوب آهن اصفهان در فصل ۸۷- ۸۸ بهترین دوران تاریخ ورزشی خود را پشت سر گذاشت اعضای هیئت مدیره این باشگاه به دلیل حمایت از میرحسین موسوی دسته جمعی از کار برکنار شدند.

 

دهم خرداد: شیث رضائی مدافع متعصب سرخپوشان بعد از یک فصل دوری از پرسپولیس با امضای قراردادی دو ساله به پرسپولیس بازگشت.

میثم بائو هافبک شمالی تیم فوتبال ابومسلم با عقد قراردادی دو ساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

 

تیم فوتبال بشیکتاش با مربیگری مصطفی دنیزلی به مقام قهرمانی لیگ ترکیه دست یافت. مدیر برنامه های دنیزلی، درباره خبر حضور این مربی ترکیه ای در پرسپولیس، به درآمد سالانه دو و نیم میلیون یوریی وی اشاره و ابراز امیدواری کرد، مطرح شدن نام دنیزلی برای کمرنگ کردن مشکلات تیم پرسپولیس نباشد.

 

حضور سید مهدی رحمتی سنگربان ملی پوش مس کرمان در پرسپولیس منتفی شد و مهدی رحمتی و ابراهیم توره با باشگاه سپاهان قرارداد داخلی بستند.

 

یازدهم خرداد: به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، فرزاد آشوبی هافبک دفاعی طراح و محبوب سرخپوشان با عقد قراردادی دو ساله بعد از یکسال دوری به پرسپولیس بازگشت. آشوبی پس از این قرارداد گفت حضورم در پرسپولیس قطعی نیست.

 

سیزدهم خرداد: بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار تیم های پرسپولیس – بنیادکار در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رکورد تعداد تماشاگران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را شکست.

 

پانزدهم خرداد: خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضور کریمی و نیکبخت در پرسپولیس در فصل آینده به من ربطی ندارد.


شانزدهم خرداد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری طی حکمی از سوی محمدعلی آبادی ، حبیب کاشانی به عضویت هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درآمد. صحبت هایی در خصوص انتخاب سعیدلو به عنوان رئیس مجمع و هدایی به عنوان رئیس هیئت مدیره هم مطرح شده است. حمید استیلی در آستانه سرمربی گری پرسپولیس قرار گرفت. تا ساعاتی دیگر قرار است با انتخاب کاشانی به عنوان مدیرعاملی انصاری فرد برکنار شود.

 

هفدهم خرداد: با شایعه سرمربی گری استیلی در پرسپولیس  عابدزاده در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفت. علی کریمی در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار گرفت.

 

بیست و دو خرداد: سازمان تربیت بدنی پس از انجام انتخابات خبر مدیرعاملی چندساعته کاشانی را تکذیب کرد و عباس انصاری فرد به باشگاه پرسپولیس بازگشت!

 

بیست و چهار خرداد: در اتفاقی نادر در فوتبال کشور پرسپولیس صاحب دو مدیر شده و کاشانی و انصاری فرد در حال مذاکره برای خرید بازیکن هستند!

 

بیست و هفت خرداد: کمیته فنی پرسپولیس عابدزاده را در سمت مربی گری پرسپولیس ابقا کرد و حمید درخشان هم به این کادر اضافه شد. حبیب کاشانی عضو هیئت مدیره اعلام کرد سرمربی قطعا ایرانی خواهد بود چون فرصت پیدا کردن مربی خارجی نداریم. در این میان انصاری فرد همچنان به دنبال امضای قرارداد با سرمربی خارجی است و قرار است کلاوس تاپ مولر وارد ایران شود.

 

تیم ملی فوتبال ایران با تساوی مقابل کره جنوبی در سئول شانس حضور در جام جهانی ۲۰۱۰ را از دست داد.  بستن مچبندهای سبز برخی بازیکنان در این بازی حرف و حدیث های زیادی را ایجاد کرد.

 

 

بیست و نهم خرداد: سیدجلال حسینی مدافع تیم ملی گفت: می خواهم به پرسپولیس بروم؛ اما سایپا رضایت نامه ام را نمی دهد.

 

سی خرداد: کلاوس تاپ مولر مربی آلمانی که برای هدایت پرسپولیس به ایران سفر کرده است امروز با مدیرعامل و جمعی از اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس دیدار و گفت‌و‌گو کرد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعدازظهر نیز با لوکا‏پرزویچ مذاکره کرد و گفت: فردا سرمربی جدید پرسپولیس را معرفی می کنیم.

 

انتهای گزارش اختصاصی / امانت داری – استفاده از این خبر با ذکر نام مرجع خبری پرسپولیس مجاز است

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)