از تاپ مولر، پرزوویچ ، فلورو سانس ، برانکو ، رایزربرگن ، اولگ بلوخین و سرانجام زلاتکو کرانچار!

داستان تمدید قرارداد کریمی


مرجع خبری پرسپولیس: یکسال پس از گزارش اتفاقات باشگاه پرسپولیس از پایگاه اینترنتی مرجع خبری باشگاه پرسپولیس به مرور اتفاقات سال ۸۸ می پردازیم.


اکنون در سال جدید فرصت را مناسب دیدیم تا مروری داشته باشیم در تمام رویدادهای اتفاق افتاده پرسپولیس در این سال به صورت اختصار، این مجموعه خواندنی و ارزشمند را از دست ندهید:


تیرماه:

اول تیر: کلاوس تاپ مولر پس از مذاکره با مدیران پرسپولیس برای پیوستن به این تیم پیشنهاد ۸۰۰ هزار دلاری داد.


حبیب کاشانی که در آستانه انتخابات به امید مدیرعاملی به باشگاه پرسپولیس بازگشته بود پس از پشیمان شدن رئیس سازمان تربیت بدنی از باشگاه پرسپولیس کنار کشید.

 


 

دوم تیر : از اردوی تیم ملی خبر رسیده پاسپورت های مهدی مهدوی کیا ، علی کریمی ، جوادنکونام محمد نصرتی حسین کعبی و مسعودشجاعی ۶ بازیکن تیم ملی که در بازی مقابل کره جنوبی نوارهای سبزرنگ به دستشان بستند توسط فدراسیون ضبط شده است.


مهدی شیری به پرسپولیس پیوست و همراه برداریش مجتبی قراردادش را امضا کرد و گفت: به آرزوی کودکی ام رسیدم.


سوم تیر: عزیزمحمدی رئیس سازمان لیگ محرومان منشور اخلاقی فصل آینده لیگ برتر را اعلام کرد که اکبر میثاقیان ، فیروز کریمی ، فرهاد کاظمی ، علیرضا نیکبخت واحدی محروم قطعی شده و امیرقلعه نویی و شیث رضایی با تعهد کتبی اجازه حضور در لیگ برتر را بدست آوردند.


مازیار زارع هافبک پرسپولیس: اگر تا پایان هفته مطالبات قراردادم تسویه نشود از پرسپولیس جدا خواهم شد.


جلال اکبری با قراردادی دوساله به پرسپولیس پیوست و حسین بادامکی قراردادش را با این تیم تمدید کرد.


چهارم تیر: روزنامه پیروزی خبر از توافق پنهانی هدایتی با کریمی ، غلامرضا رضایی ، کعبی ، رحمتی و خلعتبری داد.


انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: به علی کریمی نیاز داریم چون او نشان داده یک تنه می تواند تیم را جمع کند و اطمینان داشته باشید با او به توافق خواهیم رسید


پنجم تیر: سایت گل خبر از پیشنهاد یک میلیاردی هدایتی به کریمی و انجام گران ترین انتقال تاریخ لیگ برتر می دهد.


ششم تیر: با تخفیف ۳۰۰ هزار دلاری کلاوس تاپ مولر آلمانی به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس انتخاب شد. مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که برای دعوت مولر به تهران منتظر پول سازمان تربیت بدنی هستند.


نلو وینگادا سرمربی سابق پرسپولیس هدایت تیم گیمارش پرتغال را برای دو سال به عهده گرفت .


هفتم تیر: علیرضا محمد قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرد و پژمان نوری به ملوان پیوست.

هشتم تیر: محمد پس از تمدید قرارداد با پرسپولیس قراردادی یک ساله با تیم مس کرمان هم امضا کرد!


هیئت مدیره شرکت پرسپولیس مدعلی مالکیت بر باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس اعلام موجودیت کرده و اعلام کردند تیم پرسپولیس دیگری راهی لیگ برتر خواهند کرد.


باشگاه پرسپولیس ایوان پتروویچ و فرانک آتسو را در لیست فروش خود قرار داد.


تاپ مولر درخواست دریافت ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد خود را کرده که با مخالفت سازمان تربیت بدنی روبرو شد.


باشگاه پرسپولیس به دلیل عقد قرارداد با علیرضا محمد از باشگاه مس کرمان شکایت کرد.


نهم تیر: مجتبی زارهی مهاجم فصل گذشته راه آهن با قراردادی دوساله به تیم پرسپولیس پیوست .


کنفدراسیون فوتبال آسیا دو جایزه از جوایز لیگ قهرمانان سال ۲۰۰۹ را به خاطر حضور تماشاگران در لیگ قهرمانان آسیا به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس اهدا کرد.


در پی اعلام مدیرعامل پرسپولیس که مدعی شد علی کریمی تا امروز چند بار دعوتش را رد کرده است علی کریمی وی را متهم به دروغ گویی کرد.


هدایتی رئیس سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: حاضرم به انصاری‌فرد کمک مالی کنم تا بازیکنان پرسپولیس از جمله کریمی در این تیم بمانند.


دهم تیر: سپهر حیدری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس قرارداد خود را به مدت ۲ سال دیگر تمدید کرد و گفت: خدا می‌داند که برای تمدید قرارداد با پرسپولیس به دلم رجوع و به مسائل مالی پشت کردم.


محمد منصوری هافبک فصل گذشته سرخپوشان قرارداد خود را دو فصل دیگر تمدید کرد.


رسانه ها خبر از خرج ۱و نیم میلیاردی سپاهان برای جذب رحمتی عقیلی و حسینی دادند.


یازدهم تیر: حسین عبدی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران به عنوان دستیار سرمربی خارجی نامعلوم این تیم انتخاب شد.


دوازدهم تیر: سایت گل مدعی شد بنیتو فلوره سانچز سرمربی سابق رئال مادرید با امضای قرارداد ۵۵۰ هزار دلاری، مربی اسپانیایی هدایت پرسپولیس را بدست می گیرد . مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با مربیانی از کشورهای آلمان، هلند و آرژانتین در حال مذاکره هستیم!


سیزدهم تیر: محمد آخوندی عضو هیئت مدیر باشگاه پرسپولیس گفت: به دلیل قیمت بالای تاپ مولر باشگاه پرسپولیس از جذب این مربی صرف نظر کرد.


چهاردهم تیر: آشپیتیم آرفی، سپهر حیدری، سامان آقا زمانی (بازیکن امید پرسپولیس)، ابراهیم شکوری و جلال اکبری با حضور در هیات فوتبال قرارداد خود را به ثبت رساندند. محمد پروین بازیکن فصل گذشته دی استرادا اسلواکی و صیغری مهاجم فصل گذشته ماشین سازی تبریز با پرسپولیس قرارداد داخلی ۲ ساله بستند. حمید علی عسگر نیز قراردادش را با پرسپولیس ۲ سال دیگر تمدید کرد.


علی کریمی پس از جلسه‌ی ۳۰ دقیقه‌اش با عباس انصاری‌فرد گفت: جلسه‌ی بسیار خوبی بود و درباره‌ی مسائل مختلف صحبت کردیم. پرسپولیس تیم محبوب من است و از این تیم پیشرفت کرده‌ام و دوست دارم بار دیگر در پرسپولیس بازی کنم و در این تیم بمانم. تا سه‌شنبه منتظر باشید. اگر شرایط خوب پیش برود دوست دارم با پرسپولیس ادامه دهم.پانزدهم تیر: مازیار زارع هافبک پرسپولیس با امضای قراردادی دو ساله به تیم فوتبال الامارات پیوست .


بیستم تیر: میثاق معمارزاده دروازه‌بان فصل گذشته پرسپولس با قراردادی ۲ ساله در این تیم ماندنی شد.


ویم رایزربرگن مربی تیم ملی هلند در جام جهانی ۲۰۰۶ با ورود به ایران با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق نهایی رسید.


بیست و یکم تیر: دو تن از اعضای هیئت مدیره و رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس با حضور رایزبرگن هلندی در این تیم موافتن نکردند که باعث خشم انصاری فرد شد.


انصاری‌فرد در خصوص قول خود مبنی بر امضای قرارداد با علی کریمی گفت: با کریمی صحبت‌های خوبی داشتیم و تا امروز منتظر پاسخ وی بودیم اما متاسفانه پیشنهاد مالی ۵۰۰ میلیونی این بازیکن بالا است و من از او خواستم که تخفیفی ویژه به خاطر پرسپولیس به ما بدهد اما هنوز جوابی نداده است.


مدیر برنامه های علی کریمی گفت : ملاک کریمی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس پول نیست  و به پرسپولیس پیشنهاد مالی ندادیم


بیست و دو تیر: تیاگو فراگو و وسلی برزیلیا دو بازیکن برزیلی با عقد قرارداد دو ساله داخلی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوستند.


با دستور علی سعیدلو معوان رئیس جمهور علی آبادی مامور شد با برکناری انصاری فرد و انتخاب کاشانی به عنوان مدیر جدید پرسپولیس هرچه سریع تر زمینه انتخاب سرمربی تیم را فراهم کند.


بیست و سه تیر: سه شغله بودن کاشانی مانع از مدیرعاملی وی در پرسپولیس شد.


بیست و چهار تیر: مدیر برنامه‌های علی کریمی گفت: پیشنهاد مکتوب پرسپولیس که امروز به دست من رسید ۴۰ درصد پائین‌تر از قول شفاهی نمایندگان باشگاه است.


بیست و هفت تیر: محسن خلیلی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس امروز با این تیم قرارداد داخلی یک ساله بست.


بیست و هشت تیر: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دقایقی قبل اولگ بلوخین سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اوکراین را به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس معرفی کرد.


بیست و نه تیر: کریم باقری کاپیتان پرسپولیس قرارداد خود را به مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان یک فصل دیگر تمدید کرد.


سی ام تیر: در حالی که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد علی کریمی با او قرار ملاقات داشت در دفتر باشگاه پرسپولیس حاضر نشد ! گفته می شد، انصاری فرد با توجه به اینکه معرفی سرمربی یک بار دیگر به تاخیر افتاده است، دوست نداشته با خبرنگاران روبه رو شود.

 


سرانجام زلاتکو کرانچار سرمربی تیم ملی کرواسی در جام جهانی ۲۰۰۶ با قرارداد ۴۵۰ هزار دلاری سرمربی پرسپولیس شد و گفت: قول بازی هجومی برای پرسپولیس را خواهم داد.

 

انتهای گزارش اختصاصی/ امانت داری-استفاده از این خبر با ذکر نام مرجع خبری پرسپولیس مجاز است

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)