مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس برابر سایپا با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد تا علی دایی دومین باخت خود را در این تیم تجربه کند.


اولین دیدار هفته سی‌ام لیگ برتر از ساعت ۱۹:۵۰ در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود ۲۵ هزار تماشاگر آغاز شد.
کریم انصاری‌فر در دقیقه ۷ و مهدی خیری در دقیقه ۴۷ برای سایپا گلزنی کردند. محسن خلیلی در دقیقه ۴۰ یک ضربه پنالتی را برای پرسپولیس از دست داد و ضربه او را ابراهیم میرزاپور مهار کرد. بازیکنان پرسپولیس در این مسابقه چندین فرصت خوب گلزنی را در این دیدار از دست دادند.


محسن ترکی داور مسابقه به سپهر حیدری و مجتبی زارع از پرسپولیس و رضا خالقی‌فر،کریم انصاری‌فرد و ابراهیم میرزاپور از سایپا کارت زرد نشان داد.

 


با این شکست پرسپولیس همچنان با ۵۰ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به استقلال در مکان سوم جدول قرار دارد و سایپا ۳۸ امتیازی شد و با سه رده صعود موقتا به مکان هشتم صعود آمد.


پرسپولیس پیش از این مسابقه با ۵ برد متوالی در لیگ برتر و ۲ پیروزی در جام حذفی در ۷ مسابقه متوالی با مربیگری دایی به برتری رسیده بود و در هفته بیست و نهم لیگ نیز در انزلی برابر ملوان با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شده بود.

این دومین باخت سرخپوشان تهرانی با سرمربیگری علی دایی است، پیش از این پرسپولیس با دایی ۴ بر یک برابر شاهین بوشهر شکست خورده بود.

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، نبی ا… باقری‌ها، سپهر حیدری، ابراهیم شکوری، علیرضا محمد، فراگو تیاگو، عادل کلاه کج( از دقیقه ۵۶ میثم بائو)، محمد منصوری( از دقیقه ۵۵ مجتبی زارع)، کریم باقری، هادی نوروزی(از دقیقه ۷۵ حمید علی عسگر) و محسن خلیلی
سرمربی: علی دایی

ترکیب تیم سایپا:
ابراهیم میرزاپور، سید حسین حسینی( از دقیقه ۷۵ مجید ایوبی)، سعید یوسف‌زاده، مرتضی ابراهیمی، رضا محمودی، داریوش یزدانی، ابراهیم صادقی، رضا خالقی‌فر، امین منوچهری( از دقیقه ۷۰ امید شریفی‌نسب)، مهدی خیری( از دقیقه ۸۸ علی زینالی) و کریم انصاری فر
سرمربی: محمد مایلی کهن

 

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)