مرجع خبری پرسپولیس: سرمربی تیم فوتبال استیل‌آذین گفت: نشستن روی نیمکت استیل‌آذین مقابل پرسپولیس برایم سخت است اما قشنگ‌ترین دسته‌گل‌های ایران را برای هواداران و نیمکت این تیم می‌برم.

افشین پیروانی در خصوص وضعیت استیل آذین اظهار داشت: خوشبختانه همانطور که قبلا شنیده بودم استیل‌آذین با حضور افردای همانند هدایتی و آجورلو که دوست دارند بخش خصوصی وارد عرصه قهرمانی شود به خوبی اداره می‌شود.

وی افزود: جا دارد به رئیس هیات مدیره استیل آذین تبریک بگویم چون کلیه امکانات و شرایط برای من در این تیم مهیا است و خودم را آماده می‌کنم که هرچه در توان دارم در خدمت استیل‌آذین بگذارم.

پیروانی در خصوص رویارویی با پرسپولیس در اولین حضورش روی نیمکت استیل‌آذین تصریح کرد: نه تنها من بلکه خیلی از بازیکنان پرسپولیس هرچه دارند از این تیم است. پرسپولیس تیم بزرگی است و همیشه افتخار می‌کنم که سابقه بیشترین بازی و کاپیتانی را در این تیم داشته‌ام. خودم را مدیون هواداران پرسپولیس می‌دانم که هیچوقت من را تنها نگذاشتند و یار و یاورم بودند.

وی گفت: نشستن روی نیمکت استیل‌آذین مقابل پرسپولیس برایم سخت است اما باید قبول کنیم فوتبال حرفه‌ای است. سعی می‌کنم قشنگ‌ترین دسته‌گل‌های ایران را برای هواداران و نیمکت پرسپولیس ببرم تا بخشی از علاقه خودم را به این تیم نشان دهم.

پیروانی یادآور شد: فوتبال حرفه‌ای است و من امروز وظیفه خود می‌دانم که به استیل‌آذین خدمت کنم چون با این تیم قرارداد دارم. شاید فیفا باید قانونی می‌گذاشت که پرسپولیس که محبوبیت زیادی دارد ۵۰ مربی و ۱۰۰ بازیکن در یک فصل داشته باشد تا سرمایه‌‌های پرسپولیس از این تیم جدا نشوند اما حالا خدا را شکر تیم دومی مانند استیل‌آذین آمده که بوی پرسپولیس را می‌دهد.

سرمربی استیل‌آذین در جواب این سئوال که آیا در بازی مقابل پرسپولیس روی نیمکت استیل‌آذین خواهید خواهید نشست گفت:‌ بله، روی نیمکت می‌نشینم و مطمئن باشید بهترین مربیگری خود را انجام خواهم داد. من همچنان به فوتبالی که در آن صداقت و وجدان کاری باشد اعتقاد دارم. از استیل‌آذین حقوق می‌گیرم و سعی می‌کنم برابر هر تیمی بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. استیل‌آذین به جز من ۱۴ پرسپولیسی‌ دیگر دارد و این تیم برای من بوی پرسپولیس را می‌دهد.

وی در ادامه  تصریح کرد: هر بازیکنی که قبلا در پرسپولیس بازی کرده و الان در استیل‌آذین است پرسپولیس را از صمیم قلب دوست دارد ولی اکنون تعهد ما به هدایتی،‌ آجورلو و باشگاه بزرگ استیل‌آذین است. همه با هم باید دست در دست هم دهیم تا با ۳ بازی زیبا به ۹ امتیاز برسیم.

پیروانی در جواب این سئوال که آیا استیل آذین تبعیدگاهی برای پرسپولیسی‌ها است یا خیر گفت:‌ تبعیدگاه نیست. استیل‌آذین پایگاهی دوم برای پرسپولیس است. من صداقت را در چشمان هدایتی و آجورلو دیدم. آنها به خوبی از تیمی حمایت می‌کنند که در بخش خصوصی می‌تواند حرف اول را بزند. در این تیم کم و کاستی در چند روز گذشته ندیدم و به نوبه خودم از مدیریت باشگاه و مسئولان سپاسگزارم.

این مربی اظهار داشت: نکته مهم این است که استیل‌آذین مشکل مالی ندارد و بازیکنان و کادر فنی با آرامش می‌توانند کار خود را دنبال کنند. من و ۱۴ بازیکنان سابق پرسپولیس باید به این تیم خصوصی خدمت کنیم و در استیل‌آذین که به نظرم تیم دوم پرسپولیس است کار بزرگی را انجام دهیم.

پیروانی در خصوص بی‌احترامی‌هایی که دیروز در جریان دیدار دوستانه استیل آذین به مسئولان پرسپولیس شد گفت: تمام ایران بدانند من یک پرسپولیسی هستم و تا وقتی که در این تیم هستم و نام فرهنگی – ورزشی و باشگاه خصوصی را یدک می‌کشیم به هیچ کس اجازه نمی‌دهم کار ضد اخلاقی و به فردی بی‌احترامی کند. من این موضوع را به تمام فوتبال ایران قول می‌دهم.

وی تاکید کرد: روز گذشته اسم کسی برده نشد اما قول می‌دهم در تمرینات استیل‌آذین آرمان پاک و اسم مقدس فوتبال حفظ شود و شرافت و صداقت زیر سئوال نرود. کادر فنی استیل آذین برای خدمت به این تیم آمده و دوست ندارد به مسئولان هیچ تیمی مخصوصا پرسپولیس بی‌احترامی شود.

پیروانی در پایان ضمن تقدیر از آجورلو مدیرعامل استیل‌آذین گفت:‌ آجورلو و هدایتی و هواداران استیل‌آذین به همراه بازیکنان و کادر فنی یارهای دوازدهم من هستند. خوشحالم آجورلو با صداقتش در فوتبال به من اعتماد کرده و امیدوارم بتوانم جواب محبت‌های این عزیزان را با استفاده طلایی از ستاره‌های بزرگی که در اختیار دارم بدهم. ما پتانسیل بالایی داریم که به لطف خدا شکوفا خواهند شد.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)