مرجع خبری پرسپولیس : هواداران باشگاه پرسپولیس از فردا می توانند با مراجعه به مراکز پستی سراسر کشور، برای دریافت “پرسپولیس کارت” اقدام کنند.

آغاز ثبت نام از چهارشنبه
هواداران باشگاه پرسپولیس برای دریافت “پرسپولیس کارت” و عضویت در کانون هواداران این باشگاه می توانند از روز چهارشنبه مورخ ۱۵/۲/۸۹ با در دست داشتن یک برگ کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و یک قطعه عکس۳×۴  به کلیه مراکز پستی کشور مراجعه و با پرداخت مبلغ ۱۲۵۰۰ تومان پاکت مخصوص را دریافت کنند.

مزایای “پرسپولیس کارت”
“پرسپولیس کارت” تمام قابلیت‌های ملی کارت اعم از افتتاح حساب شخصی،دریافت و پرداخت از تمام دستگاه‌های خودپرداز کشور را داراست و هواداران با تهیه این کارت، در کنار دریافت کد هواداری امکان استفاده از این مزایا را خواهند یافت.

 

هواداران  همچنین می توانند با پرسپولیس کارت از تمامی مراکز طرف قرارداد باشگاه پرسپولیس اقدام خرید کرده و از تخفیف های ویژه از ۵ تا ۸۵ درصد استفاده کنند. لیست این م راکز تا پایا ن ماه اعلام می شود و به طور مرتب نیز به تع داد این مراکز در سراسر کشور افزوده خواهد شد.

 

با مذاکراتی که باشگاه با مراکز بیمه انجام می دهد، بعد از آماده شدن بانک اطلاعاتی، دارندگان پرسپولیس کارت تا سقف مشخصی بیمه خواهند شد.

 

همراهی در سفرهای داخلی و خارجی
همراهی در سفرهای داخلی و خارجی با تیم فوتبال پرسپولیس را از دیگر مزایای در نظر گرفته شده برای دارندگان پرسپولیس کارت است بعد از ثبت نام و سازماندهی هواداران، باشگاه به صورت هفتگی و ماهانه در بین هواداران عضو، قرعه کشی کرده و برندگان این قرعه کشی‌ها می توانند به همراه خانواده خود در اردوی های داخلی و خارجی، تیم فوتبال پرسپولیس را با هزینه باشگاه همراهی کنند.

با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس در برنامه های آتی خود، برگزاری جشن های استانی را در دستور کار خود قرار داده است، هواداران ما در شهرهای مختلف با داشتن پرسپولیس کارت، می توانند در این جشن ها که با حضور پیشکسوتان، بازیکنان و مسئولان باشگاه و پیش بینی برنامه‌های متنوع برگزار می شود، شرکت کنند.

هوادارانی که در ادوار گذشته ثبت نام کرده اند

درباره آن دست از هوادارانی که در سال های گذشته مبالغی را جهت دریافت کارت هواداری یا عضویت در کانون هواداران باشگاه به حساب های اعلام شده از سوی باشگاه واریز نموده اند، ” این هواداران می توانند ضمن ارسال مدارک خود توسط پاکت های پستی مخصوص اسناد مثبته پرداخت های قبلی خود را به باشگاه ارسال تا ضمن دریافت پرسپولیس کارت و عضویت رسمی در کانون،‌ مبالغ پرداختی قبلی را از طریق این حساب جدید دریافت نمایند.”

فقط “پرسپولیس کارت”های رسمی، معتبرند
به غیر از پاکت های پستی مخصوصی که به طور رسمی از طریق مراکز پستی سراسر کشور توضیع می شوند پاکت ها و حساب های متفرقه با این باشگاه در ارتباط نبوده و فاقد اعتبار هستند.”

اصلی ترین نگاه مدیریت باشگاه این است که در دراز مدت، هواداران فعال بتوانند سهامداران اصلی باشگاه باشند و سهام باشگاه به این عزیزان واگذار شود.

 

نکته :تا روز چهارشنه پاکت های مخصوص ثبت نام در شهر های تهران ، اصفهان، شیراز ، اهواز، بندر عباس ، مازندران ، رشت، مشهد، یزد، سمنان، اردبیل، قزوین، قم، زاهدان ، کرمان ، بوشهر آماده توزیع می باشد. و نهایت تا پایان هفته آینده در کلیه مراکز پستی کشور می توان این پاکتها را تهیه نمود.

 

**

پاسخ به سوالات شما در مورد پرسپولیس کارت

 


 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)