مگر قرار است در این دو سه بازی چه اتفاقی بیفتد؟

مرجع خبری پرسپولیس : بازیکنان پرسپولیس نسبت به تعویض‌ها و نگرش به تغییرات ترکیب تیمشان گله‌مندند و این مورد را عجیب می‌دانند.


یکی از بازیکنان پرسپولیس که نمی‌خواست نامی از او برده شود می‌گفت: «علی دایی اشتباه کرد و  دارد تاوان اشتباهش را پس می‌دهد. اصلا پیش خودتان فکر کرده‌اید که چرا مجتبی شیری که بهترین بازی را مقابل صبا و استیل‌آذین انجام داد  از ترکیب بیرون رفت و جای خودش را به شیث داد؟


بنده خدا مجتبی الان دیگر با چه انگیزه‌ای به فکر بازی کردن در ترکیب فیکس تیم باشد؟» دایی این اشتباه را قبلا در مورد یکی دو بازیکن دیگر هم انجام داده بود. او در بین دو نیمه و بعد از یکی دو اشتباه شیث، او را از بازی بیرون کشید و شیری را به جایش وارد زمین کرد. حالاست که باید از دایی پرسید شیث چگونه باید به لحاظ روانی خودش را آماده بازی بعدی کند؟

 

 

در واقع سرمربی پرسپولیس با تصمیم عجیبش باعث شد دو مدافع میانی برجسته خود به لحاظ روحی آسیب ببینند و حالا خود سرمربی باید در بازگرداندن آنها به شرایط مسابقه نهایت تلاشش را به کار بگیرد.» بی‌انگیزگی البته آفتی است که به جان بازیکنان ذخیره افتاده.

همان بازیکن می‌گوید: «نمی‌دانم دیگر باید در تمرین ها چکار کنم. هفته‌هاست که خوب تمرین می‌کنم اما بازی نمی‌کنم و دیگر انگیزه‌ای برای این دو سه بازی ندارم. اصلا مگر قرار است در این دو سه بازی چه اتفاقی بیفتد؟» وی ادامه می‌دهد: «اوضاع تیم ما واقعا خراب است و تقریبا همه بازیکنان ذخیره انگیزه‌ای برای بازی کردن ندارند.

در ضمن تصمیمات سرمربی برای بازی دادن به نفرات ذخیره مشخص است و می‌شود فهمید که اولین و آخرین تعویض چه کسانی هستند.» این بازیکن در پایان می‌گوید: «خوب شد فینال جام حذفی باقی مانده و برای قهرمان شدن در این جام شانس داریم وگرنه با این نتایج در لیگ، تیم ما چه حرفی برای گفتن دارد؟»