مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم ذوب آهن گفت: شاید در مرحله بعد در این تیم حضور نداشته باشم و نتوانم ذوب آهن را همراهی کنم.


محمدرضا خلعتبری درباره دیدار مقابل مس کرمان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی سختی داشتیم. مس بازیکنان بزرگ و با تجربه‌ای دارد و بازی خوبی در این دیدار از خود به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: بازی در لیگ قهرمانان با یک تیم ایرانی سخت بود و دوست داشتیم در این مرحله با نماینده‌ای از کشور دیگری بازی می‌کردیم. به هر حال در این دیدار پیروز و موفق به صعود به مرحله بعد شدیم.

مهاجم ذوب آهن تصریح کرد: هر دو تیم موقعیت‌های زیادی برای گلزنی در این دیدار داشتند که ما از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کرده و موفق به پیروزی در این دیدار شدیم.

خلعتبری درباره شایعه حضورش در فصل بعد در پرسپولیس عنوان کرد: شاید در مرحله بعد در ذوب آهن حضور نداشته باشم و نتوانم این تیم را همراهی کنم. شاید این تیم را در پایان فصل ترک کنم اگر چه هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

وی با اشاره به دیدارهای سخت ذوب آهن در مرحله بعد اظهار داشت: ذوب آهن در مرحله بعد باید با حریفان قدرتمندتری بازی کند و برای رسیدن به فینال مسابقات چند دیدار دشوار را پیش رو دارد، اما با توجه به پتاسیلی که در بازیکنان و کادر فنی ذوب آهن وجود دارد آنها توان رسیدن به دیدار نهایی را دارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)