مرجع خبری پرسپولیس : حسین هدایتی پس از بررسی چند پیشنهاد، بالاخره برای خرید سهام باشگاه ملوان به توافق رسید.

حسين هدايتي با صدور اطلاعيه‌اي در وب‌سايت باشگاه استيل آذين اعلام كرد براي خريد سهام باشگاه ملوان بندرانزلي به توافق رسيده است. متن اين اطلاعيه را در ادامه مي‌خوانيد:

اینجانب حسین هدایتی بعنوان سرباز کوچک کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران توفیق دارم بعنوان قدر دانی از ملوانان عزیز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و تشکر از احساسات پاک و پرشور مردم خونگرم و فوتبال دوست خطه گیلان، بویژه مردم شهر انزلی اعلام کنم: که پس از بررسی های فراوان برای تیم داری در لیگ برتر پس از مدتها مذاکره با چندین باشگاه و همچنین ضمن تشکر از مسئولین مربوطه باشگاههای دیگر بویژه برادر عزیزم آقای عابدینی و مسئولان راه آهن ” انتخاب من باشگاه ملوان می باشد “.

در ادامه چند نکته را تذکرا اعلام می نمایم:

1. فوتبال محل ایجاد ورزش حرفه ای و تقویت روحیه جوانمردی ، پهلوانی و قهرمانی است. لذا با نیت و رعایت موازین اخلاقی و احترام به یکدیگر جهت رسیدن به این آرمانها همگی باید تلاش کنیم که بتوانیم به هدفمان برسیم. امیدوارم مردم خوب و خونرگرم انزلی در این راه به من کمک کنند.

2. باشگاه ملوان جهت کسب موفقیت بیش از پیش نیاز به وحدت و اتحاد و همدلی همه جانبه دارد. امیدوارم همگی دست به دست هم دهند تا باشگاه خودشان را یاری نمایند.

3. اینجانب قرارداد مربوطه را پس از توافقات انجام شده امضا نمودم که در صورت امضای مسئولان نیروی محترم دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، روز عید مبعث پیامبر اکرم (ص) به دیدار و خدمت پیشکسوتان ، مردم ، مسئولان و بازیکنان ملوان برای شروع فصل جدید خواهم رفت.

4. در صورتیکه این توافقنامه در هر شرایطی دچار مشکل شود خدمت خود را در تیم استیل آذین در لیگ یک ادامه خواهم داد.

در پایان امیدوارم حضور بخش خصوصی در فوتبال موجب نشاط ، پیشرفت و سرعت و موفقیت برای فوتبال کشور عزیمان شود و همچنین به خصوصی شدن در فوتبال سرعت بیشتری بخشد.

فراموش نکنید فوتبال امروزه چهارمین صنعت اقتصادی می باشد که در کشورها رونق دارد. ما هم باید برای رسیدن به معیارهای AFC و FIFA سریعتر به خصوصی سازی در فوتبال سرعت بخشیم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

حسین هدایتی دولابی

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)