پنج شنبه ۲۷ فروردین(۱۹:۴۲)

مرجع خبری پرسپولیس: تیم فوتبال پرسپولیس با شکست ۲ بر یک برابر استقلال اهواز فرصت قرار گرفتن روی سکوی سوم را از دست داد.

این دیدار در ورزشگاه تختی اهواز به قضاوت یداله جانبازی از ساعت ۱۷:۱۵ برگزار شد.
ابراهیم توره در دقیقه ۵۳ از فاصله ۳۵ متری برای پرسپولیس گلزنی کرد؛ اما استقلال اهواز در دقیقه ۷۳ توسط هادی حنیفر به گل رسید و در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده محمد فعال گل برتری تیم اهوازی را به ثمر رساند.
جهانبازی در این دیدار بهادر عبدی، مازیار زارع و علی کریمی از پرسپولیس و دغاغله از استقلال اهواز را با کارت زرد جریمه کرد. زارع در دقیقه ۸۶ با گرفتن دومین کارت زرد از بازی اخراج شد.
با این نتیجه پرسپولیس بخت سوم شدن در لیگ را از دست داد و برای حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا باید قهرمان یکی از دو جام حذفی و فصل جاری لیگ قهرمانان شود.

 موقعیت‌های خطر‌ناک تیم استقلال اهواز توسط عبدالهادی خنیفر در دقایق۳۰، ۷۵ و ۸۰ و مهدی دغاغله در دقایق ۲۵ و ۵۹ و محمد فعال در دقایق ۶۵ و ۸۴ به وجود آمد.

موقعیت‌های خطر‌ناک تیم پیروزی تهران توسط کریم باقری در دقیقه ۴۰ و مازیار زارع در دقیقه ۷۰ و ابراهیم توره در دقیقه ۸۱ و محسن خلیلی در دقیقه ۸۴ به وجود آمد.

تیم فوتبال پرسپولیس با گل دقیقه ۵۰ ابراهیم توره از میزبان خود پیش افتاد. گل زیبای ابراهیم توره با یک شوت از فاصله ی ۳۰ متری خط دروازه با ثمر رسید. در دقیقه ۷۵ مسابقه نیز محمد فعال گل تساوی تیمش را روی اشتباه مسلم علیرضا حقیقی به ثمر رساند.

در فاصله ۳ دقیقه مانده به پایان دیدار تیمهای پرسپولیس و استقلال اهواز مازیار زارع با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد. در لحظات پایانی مسابقه نیز تیم استقلال اهواز دومین گل خود را به ثمر رساندتا همچنان امیدوار به ماندن در لیگ برتر باشد و شانس کسب سومین سهمیه لیگ قهرمانان نیز برای پرسپولیس از دست برود.

تعویض‌های دو تیم در دقایق اولیه نیمه دوم با به میدان آمدن مازیار زارع به جای کریم باقری برای پیروزی و محسن حیدری برای استقلال اهواز انجام شد که مصطفی رسولی به جای میثم کاظم و مهدی دغاغله به جای مصطفی بیژنی هر دو در دقیقه ۶۰ برای استقلال اهواز و ایوان پترویچ به جای بهادر عبدی در دقیقه ۸۷ ‌برای پیروزی به میدان آمدند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)