مرجع خبری پرسپولیس : کرانچار از آنچه در نیم فصل دوم به وقوع پیوسته است، رضایت دارد و این احساسى است که بیشتر از نتایج بد پرسپولیس آزارمان مى دهد.

۲ باخت و یک برد
۲ باخت و یک برد در ۳ هفته نمى تواند به قول مرد کروات نشانگر عملکردى عالى باشد و اگر بناست تا ارتش سرخ بازى هاى خارج از خانه را ببازد، با توجه به برنامه دیدار هاى پیش رو حتى یک درصد هم نمى توان روى بالا نشینى شاگردان کرانچار حساب باز کرد.
آرى، چون پرسپولیس در بسیارى از دیدار  هاى باقى مانده میهمان است در نتیجه این رویه باید منتظر باخت هاى آتى این تیم باشیم.

نتیجه
سرمربى قرمزها از «روند بازى رضایت دارد» ومعتقد است که پرسپولیس دراهواز دهها موقعیت گل داشته است.نمى دانیم کرانچار کدام بازى را تماشا مى کرده اما دیدارى که از تلویزیون پخش شد، گواه آن است که استقلال اهواز بیشتر از میهمانش به توپ و میدان تسلط داشت و مستحق پیروزى بود، با این حال حتى اگر بپذیریم که تیم کرانچار بهتر بازى مى کرده نیز باز باید به این مربى خاطر نشان ساخت که تماشاگر استقلال و پرسپولیس دنبال بازى زیبا نیست و آنچه بیشتر برایش اهمیت دارد، نتیجه اى است که تیم مورد علاقه اش مى گیرد.

نگرانیم
اعتراف به اشتباه ، نشانه شجاعت است و ضرورى  ترین گام براى ایجاد اصلاحات. پس وقتى مربى اى از باخت هاى تیمش راضى است و بد تر از آن اینکه متوجه کیفیت پایین نمایش شاگردانش هم نمى شود این به مفهوم آنست که گام اول برداشته نخواهد شد و پرسپولیس بنا دارد تا به همین رویه که در پیش گرفته است دل خوش کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)