مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس با درخشش علیرضا حقیقی در ضربات پنالتی موفق شد با حذف صبای قم راهی فینال رقابت های جام حذفی شود.

این دیدار از ساعت ۱۹:۰۵ در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از ۷۵ هزار تماشاگر آغاز شد. هدایت ممبینی داور مسابقه به سهراب بختیاری‌زاده، مرتضی اسدی، مرتضی کاشی و داود حقی از صبا و عادل کلاه کج و کریم باقری از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

مرتضی کاشی از صبا در دقیقه اول نیمه اول وقت‌های اضافی با دریافت کارت زرد دوم از میدان اخراج شد.تا صبا ۲۹ دقیقه وقت‌های اضافی را با یک بازیکن کمتر دنبال کند.این دیدار در پایان ۱۲۰ دقیقه گلی نداشت تا تکلیف تیم دیگر فینالیست را ضربات پنالتی مشخص کند.


هوار محمد اولین پنالتی پرسپولیس را به بیرون زد و پس از این ضربه برق ورزشگاه قطع شد و ورزشگاه در خاموشی مطلق فرو رفت و تا روشن شدن نورافکن‌های ورزشگاه چند دقیقه‌ای زدن ضربات پنالتی به وقفه افتاد.

شیث رضایی مدافع پرسپولیس ضربه پنالتی خود را به تیر دروازه زد.ضربات محمد همرنگ و مرتضی اسدی از صبا را علیرضا حقیقی دروازه‌بان پرسپولیس مهار کرد.ابوالفضل حاجی‌زاده نیز پنالتی خود را به تیر دروازه زد تا پرسپولیس با نتیجه ۴ بر ۳ صبا را شکست دهد و به فینال جام حذفی راه پیدا کند.ضربات پنالتی در زیر بارش شدید باران زده شد.
پنالتی‌های صبا را به ترتیب داود حقی، کلمنتینو و سهراب بختیاری‌زاده و پنالتی‌های پرسپولیس را مجتبی زارع، تیاگو فراگو،محسن خلیلی و کریم باقری به گل تبدیل کردند.

پرسپولیس در فینال مسابقات باید به مصاف تیم دسته اولی گسترش فولاد تبریز برود، تیمی که امروز ذوب آهن اصفهان را از گردونه رقابت‌ها حذف کرد.

ترکیب تیم پرسپولیس: علیرضا حقیقی، سپهر حیدری، مجتبی شیری، جلال اکبری، علیرضا محمد، عادل کلاه کج( از دقیقه ۸۳ تیاگو فراگو)، کریم باقری، هوار محمد، حسین بادامکی( از دقیقه ۱۱۹ شیث رضایی)، هادی نوروزی(از دقیقه ۶۵ مجتبی زارع) و محسن خلیلی
سرمربی: علی دایی

ترکیب تیم صبای قم: ارشاد یوسفی، سهراب بختیاری‌زاده، مرتضی کاشی، مرتضی اسدی، حمید فرزانه، ابوالفضل حاجی‌زاده،داود حقی، محمد نوری،امیر حسین فشنگچی( از دقیقه ۵۸ محسن بیاتی‌نیا)، عباس محمدرضایی( از دقیقه ۷۸ کلمنتینو) و جابر انصاری( از دقیقه ۶۵ محمد همرنگ)
سرمربی: رسول کربکندی

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)