مرجع خبری پرسپولیس : می‌گویند مهاجم باید کمی خودخواه باشد و این خصیصه جزو ویژگی‌های اصلی یک مهاجم است تا در امر گلزنی همانی باشد که انتظارش می‌رود اما انگار این خصیصه به کلیه بازیکنان پرسپولیس سرایت کرده و هر کس دوست دارد فقط خودش را نشان دهد.

 

 شاید مرور نود دقیقه مصاف با استیل‌آذین و دقت بیشتر در ضربات آخر پرسپولیسی‌ها این نکته را برای هر بیننده‌ای به اثبات برساند که بازیکنان پرسپولیس جملگی خودخواه شده‌اند و از خودگذشتگی جایی در این تیم ندارد. عصر یکشنبه و در مصاف با استیل‌آذین حمیدرضا علی عسگر درحالی که می‌توانست با یک بغل پای ساده، محسن خلیلی را مقابل دروازه خالی قرار دهد، خودش توپ را به دستان نشاط جو کوباند تا موقعیت از دست برود.

 

 حسین بادامکی، هادی نوروزی، مجتبی زارع، میثم بائو و عادل کلاه کج هم هر کدام موقعیتی نصف و نیمه گیر می‌آوردند ضربه‌ای به توپ می‌زدند اما شوت‌های آنها یا آنقدر بی جان بود که به خط دروازه نرسد یا هدف‌گیری‌شان آنقدر ضعیف بود که نشاط جو بی خیال حرکت به سمت توپ شود.

 

 

این دردی است که از هفته گذشته و دیدار با صبا به جان هافبک‌ها و مهاجمان پرسپولیس افتاده و بدجوری هواداران را آزار می‌دهد. انگار که قرار است در هر بازی حساسی، پرسپولیسی‌ها خودخواه باشند و یادشان برود موفقیت تیم به درخشش خودشان ارجح است. شاید این ویژگی در طول دوران بازیگری علی دایی هم وجود داشت اما آن زمان به نفع او تمام می‌شد چرا که «توانایی» او زیاد بود اما بازیکنان فعلی پرسپولیس تفاوت زیادی با دایی دارند.

 

 حالا نوبت دایی است که وارد معرکه شود و به بازیکنانش بگوید خودخواهی آنها دارد جواب معکوس می‌دهد. او قطعا به این نکته عذاب‌آور در بین شاگردانش پی برده و باید دید چه برخوردی با این قضیه خواهد کرد. آیا با داد و بیداد دایی بر سر بازیکنان مشکل بزرگ پرسپولیس حل می‌شود؟

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)