مرجع خبری پرسپولیس : در حالی که این خبرگزاری متن بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه این روزنامه را در میان اخبار خود قرارداده بود دقایق بعد آن را از روی صفحه اصلی سرویس فوتبال داخلی حذف کرد!


به گزارش اختصاصی مرجع خبری، سایت باشگاه پرسپولیس ساعتی پیش با انتشار بیانیه ای نسبت به حاشیه سازی های اخیر روزنامه خبرورزشی افشاگری کرد.


خبرگزاری نیمه دولتی فارس که از رسانه های اصولگرا محسوب می شود دقایقی بعد این خبر را در میان اخبار سرویس ورزشی خود قرار داد اما لحظاتی بعد در اقدامی مشکوک آن را از سرویس فوتبال داخلی حذف کرد.


در حالی که فارس متن کامل این بیانیه را در میان اخبار خود قرار داده بود حذف ناگهانی این خبر از سوی این خبرگزاری تردید های بسیاری را به وجود آورده است.

در بیانیه سایت رسمی باشگاه پرسپولیس آمده است:

 

 

 

«مسئولان این روزنامه خبری،ورزشی که به دلیل شکایات متعدد افراد حقیقی و حقوقی از جمله باشگاه پرسپولیس به اتهام ارتکاب به جرایم مطبوعاتی دارای پرونده‌های متعددی در مراجع قضایی هستند ادعا دارند با ارتباطات فامیلی که با بعضی از چهره های سرشناس دارند نه تنها هراسی از شکایات مطروحه ندارند بلکه عنوان می کنند “هر که با ما در افتاد ور افتاد “. و به صراحت در مجامع مطبوعاتی شمارش معکوس برای سقوط مدیریت پرسپولیس و یا پایان فوتبال برخی شکایت کنندگان را آغاز کرده‌‌اند.»

 

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)