مرجع خبری پرسپولیس : محمد رويانيان در ادامه بستن تيمي قدرتمند براي پرسپوليس، مي‌كوشد تا چند ستاره ديگر تيم ملي را قرمزپوش كند. رويانيان اين روزها تمام تلاش خود را گذاشته روي جذب كريم انصاري‌فرد، محمدرضا خلعتبري و البته پژمان نوري.

مديرعامل پرسپوليس در روز مبعث سعي مي‌كند عيدي خوبي به هواداران قرمز بدهد. او براي جذب كريم انصاري‌فرد يك رقيب ويژه به نام علي فتح‌ا…‌زاده را پيش روي خود مي‌بيند.

 

البته به نظر مي‌رسد مهاجم 22 ساله تيم ملي در نهايت قرمزپوش شود و با لباس پرسپوليس به ادامه فوتبال خود بپردازد.

از سويي ديگر كار محمدرضا خلعتبري براي حضور در پرسپوليس نهايي شده. خلعتبري حتي طي روزهاي گذشته راهي امارات شده تا با الوصل تسويه حساب كند. او بعد از تسويه حساب با الوصل به ايران بر مي‌گردد تا با پرسپوليس قرارداد امضا كند. خلعتبري از مدت‌ها پيش گفته بود در صورت حضور در ايران پيراهن پرسپوليس را خواهد ‌پوشيد و حالا به نظر مي‌رسد به قول يك ماه پيش خود عمل خواهد كرد.

 

يكي ديگر از بازيكناني كه اين روزها نامش حول و حوش پرسپوليس شنيده مي‌شود كسي نيست جز پژمان نوري. پرسپوليسي‌ها براي جذب پژمان با او به توافق نهايي رسيده‌اند اما به نظر مي‌رسد حضور هدايتي در ملوان مانعي باشد براي حضور قطعي نوري در لباس قرمز. مي‌گويند هدايتي تحت هر شرايطي پژمان را راضي به حضور در ملوان خواهد كرد تا او با پرسپوليس قراردادي امضا نكند اما گفته مي‌شود تمام كارها براي بازگشت نوري به پرسپوليس انجام شده و شايد پژمان هم در روز مبعث سر از پرسپوليس در بياورد و با اين تيم قرارداد ببندد.

شايد بهترين خبري كه بتواند هواداران پرسپوليس را در روز مبعث خوشحال كند خبر تمديد قرارداد پرسپوليس با علي كريمي باشد. نماينده كريمي دو، سه روز پيش جلسه‌اي با رويانيان برگزار كرد. جلسه‌اي اميدواركننده كه پرسپوليسي‌ها را از ماندن جادوگر كمي مطمئن كرد. امروز و در حالي كه كريمي از مسافرت به تهران بر مي‌گردد قرار است جلسه‌اي بين او و رويانيان برگزار شود تا طرفين پس از توافق يك سال ديگر به همكاري خود ادامه دهند.

جذب انصاري‌فرد، خلعتبري، نوري و تمديد قرارداد با علي كريمي بهترين خبري است كه در روز مبعث حضرت محمد(ص) مي‌تواند هواداران پرسپوليس را شاد كند. به نظر مي‌رسد محمد رويانيان هم به اين دليل كه در روز مبعث به هواداران عيدي بدهد امضاي قرارداد با اين ستاره‌ها را به تعويق انداخته تا امروز و ‌فردا را به روزهايي خاطره‌انگيز براي هواداران پرسپوليس تبديل كند. با جذب كريم انصاري‌فرد، محمدرضا خلعتبري و احتمالا پژمان نوري و البته تمديد قرارداد با علي كريمي تيم كهكشاني پرسپوليس تكميل مي‌شود. با اين حال رويانيان بايد فكري هم به حال نيمكت پرسپوليس كند. نيمكتي كه امكان دارد براي فصل پيش رو، دنيزلي را كنار خود نبيند!

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)