پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس با گل محمدرضا خلعتبری برابر گسترش فولاد تبریز به برتری رسید.

تیم های فوتبال پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز از ساعت 20 امروز در حضور 40 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان سرخپوشان با یک گل برابر میهمان خود به برتری رسیده و به رده دوم جدول صعود کردند.

 

تک گل پرسپولیس در این بازی را محمدرضا خلعتبری از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. پنالتی پرسپولیس را امید عالیشاه گرفت و در پایان بهترن بازیکن زمین اعلام شد. در کنار وی فروزان دروازه بان گسترش فولاد به عنوان مرد اخلاق میدان انتخاب شد.

 

 گسترش فولاد نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد و حملات زیادی بر روی دروازه پرسپولیس انجام داد اما از موقعیت‌های گلش نتوانست استفاده کند. از دقیقه 70 به بعد پرسپولیس حملات خود را آغاز کرد که مهاجمان این تیم در زدن ضربات آخر بی دقت بودند.

محسن ترکی داور مسابقه به بهنام داداشوند، خالد شفیعی، احمد کامدار و ایمان موسوی از گسترش فولاد تبریز و محمدرضا خلعتبری از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

با این برد پرسپولیس 17 امتیازی شد و به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد و گسترش فولاد هم با 10 امتیاز به رده یازدهم سقوط کرد. پیش از این دیدار پرسپولیس با 14 امتیاز در رده پنجم بود و با پیروزی در این بازی تا رده دوم صعود کرد. گسترش فولاد تبریز هم با 10 امتیاز به رده یازدهم سقوط کرد.

با این برد پرسپولیس، تیم استقلال به رده ششم سقوط کرد. در حال حاضر در جدول لیگ برتر فولاد 19 امتیازی صدرنشین است. پرسپولیس با 17 امتیاز در رده دوم قرار دارد. تراکتورسازی 16 امتیازی سوم است.

آخرین دیدار هفته نیز فردا در ورزشگاه تختی تهران بین دو تیم نفت تهران و سایپا برگزار می‌شود.

از نکات قابل توجه در این بازی اینکه علی دایی در دقیقه 91 اولین تعویضش را انجام داد.

ترکیب پرسپولیس:نیلسون، سید جلال حسینی، محسن بنگر، میثم حسینی، قاسم دهنوی، حسین ماهینی، رضا حقیقی، امید عالیشاه، ‌ پیام صادقیان( از دقیقه 91 مهرداد  کفشگری)،  محمدرضا خلعتبری (از دقیقه 94 یونس شاکری) و سیدمهدی سید صالحی.

سرمربی: علی دایی

 ترکیب گسترش فولاد تبریز:محسن فروزانی، خالد شفیعی، میثم نقی‌زاده، سیدایمان موسوی( از دقیقه 82 علی یونسی)، مهرداد بایرامی، بهنام داداشوند (از دقیقه 94 مهدی محمدپور)، سامان نریمان جهان، سعید مهدی‌پور، احمد کامدار( از دقیقه 50 دیگو چاواری)، سید امید نظامی‌پور و محمدرضا زینال خیری

سرمربی رسول خطیبی

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)