پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان هم به تساوی دست یافت.

پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن چند روز ملتهب و پرحاشیه از ساعت 19:45 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران مقابل تیم نفت مسجد سلیمان قرار گرفت تا بعد از برکناری علی دایی شاهد اولین تجربه مربیگری حمید درخشان در فصل جاری باشیم. نتیجه نهایی این دیدار تساوی یک بر یک بود. کیومرث چراغی در دقیقه 3 برای نفت مسجد سلیمان و هادی نوروزی در دقیقه 56 برای پرسپولیس گلزنی کردند.

عادت اخیر سرخ‌ها به شوکه شدن در این بازی هم تداوم پیدا کرد و در دقیقه 4 کیومرث چراغی با نفوذ از جناح چپ خط دفاعی پرسپولیس و شوت محکم از پشت محوطه جریمه، دروازه نیلسون را باز کرد تا این گل زودهنگام به عنوان اولین رکورد درخشان ثبت شود.

پرسپولیس بعد از دریافت گل آن طور که انتظار می‌رفت به آب و آتش نزد. چند حمله پراکنده تنها واکنش تیم بی‌برنامه درخشان به گل خورده بود و بازیکنان نفت هم با دلخوش کردن به چند ضدحمله‌ای که نصیب‌شان شد بیشتر به زدن شوت‌های از راه دور پرداختند.

با شروع نیمه دوم تیم میهمان هجومی‌تر ظاهر و یکی، دو بار هم روی دروازه پرسپولیس خطرساز شد. تیم تحت هدایت درخشان با تکیه بر نفوذ‌ بازیکنان لب خط خود بالاخره در جناح راست خط دفاعی نفت صاحب ضربه ایستگاهی چسبیده به خط طولی محوطه جریمه شدند که در این هنگام سرمربی سرخ‌پوشان اقدام به تعویض 2 بازیکن کرد تا هادی نوروزی تازه نفس پشت توپ بایستد، در دقیقه 56 گل تساوی را به ثمر برساند و بازی را به تساوی بشکاند.

نفتی‌ها بعد از دریافت گل مساوی دقایقی روی دروازه پرسپولیس فشار آوردند اما با فروکش کردن این موج احساسی، پرسپولیس نبض بازی را در اختیار گرفت و به طراحی حملات روی دروازه میهمان پرداخت اما در نهایت هم به جایی نرسید. اواخر بازی هر 2 تیم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند اما دروازه‌ها بسته ماند تا این دیدار با تساوی یک بر یک و تقسیم امتیازات خاتمه پیدا کند.

در این دیدار محسن بنگر و حمیدررضا علی عسکر از پرسپولیس و حامد محمودی، سعید سالارزاده و میلاد سلیمان فلاح توسط داور با کارت زرد جریمه شدند.

 

این اولین بازی پرسپولیس پس از اتفاقات غیرمنتظره ای بود که دو روز پیش از آغاز مسابقات هفته هشتم رخ داد و زلزله بزرگی در اردوی سرخپوشان ایجاد که برخی به آن کودتای سیاسی عنوان کردند و برخی دیگر از انقلاب درخشان برای آن استفاده کردند. پرسپولیس با این امتیاز از اولین بازی از سه مسابقه ای که بسیاری آن را آغاز سه گانه مسابقات آسان پرسپولیس در تهران قلمداد می کردند 9 امتیازی شد و در رده نهم باقی ماند و نفت مسجدسلیمان هم 4 امتیازی شد و از رده شانزدهم تکان نخورد.

 

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون کوریا، محسن بنگر، اومانیا، حسین ماهینی، میثم حسینی( از دقیقه 56 هادی نوروزی)، رضا حقیقی( از دقیقه 56 احمد نورالهی)، حمید علی‌عسگر، محمد نوری، مهدی طارمی، امید عالیشاه( از دقیقه 85 افشین اسماعیل‌زاده) و محمدرضا عباس‌زاده

سرمربی: حمید درخشان

ترکیب نفت مسجد سلیمان:

رضا محمدی، سعید سالارزاده، حامد محمودی، کیومر چراغی، میلاد شیخی سلیمانی، حمید بوحمدان، محمود تیغ نورد، میلاد زنیدپور( از دقیقه 74 عباس عسگری)، میلاد جعفری، میلاد سیلمان فلاح( از دقیقه 85 فرزاد محمدی) و رضا درویشی( از دقیقه 74 رضا مالکی)

سرمربی: مجید باقری‌نیا
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)