پرسپولیس نیوز : رییس فدراسیون گفت: با عددی نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان اول آسیا در فوتبال بزرگسالان هستیم.

مهدی تاج در حاشیه مراسم افتتاحیه ورزشگاه امام رضا گفت: خوشحالم که چنین مجموعه زیبا و استانداردی در مشهد ساخته‌شده‌است. نقش فوتبال این قدر مهم است که در حوزه ورزش ایجاد ورزشگاه یعنی تخریب یک زندان‌.

وی افزود: فوتبال با هیچ پدیده‌ای قابل مقایسه نیست. امشب تا لحظه ای که پرسپولیس بازی دارد تهران خلوت است‌‌‌‌. با عددی نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان اول آسیا در فوتبال بزرگسالان هستیم.

رییس فدراسیون خاطرنشان کرد:در فوتسال و فوتبال ساحلی سوم دنیا هستیم و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند در هر بحثی بتوانیم در بین ۱۰ رتبه برتر دنیا شویم خوب است.

وی افزود: این ورزشگاه در حال حاضر بهترین برای میزبانی در آسیاست. امروز مراسم افتتاحیه خیلی خوب بود. دیگر بهتر این چه چیزی؟ من مسوولان هیات فوتبال را دیدم. وقتی رییس فدراسیون می آید حتما رییس هیات هم می آید.

تاج در رابطه با برگزاری مسابقات ملی در این ورزشگاه و این که آیا میزبانی در چنین ورزشگاهی مورد قبول مربی تیم واقع می شود؛ بیان داشت: مساله برگزاری بازیهای ملی یک طرح است. البته این مربوط به بازیهای ملی است نه فقط تیم ملی بزرگسالان.  آستان قدس متولی و مالک است و هر اتفاقی اینجا بیفتد به سود ماست. چه برای برگزاری لیگ باشد چه برگزاری بازیهای ملی و چه برای هر دو.

رییس فدراسیون ادامه داد: این ورزشگاه همه چیز تمام است. الحمدلله آخرین مراحل ساخت خود را طی می کند. از این سنگ بنا که گذاشته شده تشکر می کنم. به کسانی که چنین پروژه ای را ساخته اند تبریک می گویم. امیدوارم آستان قدس ورزشگاههای دوم و سوم و چهارم خود را هم بسازد. این کار، اتفاق بزرگی بود.

تاج در خاتمه درباره شرایط تیمهای مشهدی و بازی آن ها در این استادیوم گفت: من با استاندار درباره بازیهای نمایندگان مشهد در لیگ صحبت کردم. ایشان هم قول کمک داده اند. البته گفته اند شهرداری با مشکلاتی روبه رو شده است که امیدواریم هر چه زودتر مشکلاتشان برطرف شده و بتوانند به این دو تیم کمک کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)