مرجع خبری پرسپولیس: سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: بدون توجه به نام سپاهان در میدان حاضر می‌شویم و امتیاز می‌خواهیم.

محمود یاوری  در مورد دیدار برابر سپاهان گفت: در هفته‌ای که گذشت بازیکنان شاهین بسیار خوب و با انگیزه تمرین کردند و از نظر روحی در بهترین شرایط هستند. در دیدار هفته گذشته برابر ذوب آهن نیز باید برنده می‌شدیم اما به دلیل بی‌تجربگی آن مسابقه را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: فردا نیز بدون توجه به نام تیم سپاهان در میدان حاضر خواهیم شد و هدفمان کسب امتیاز است.شاهین باید از ۶ دیدار باقی مانده در لیگ برتر ۱۰ امتیاز کسب کند. ما باید در لیگ برتر بمانیم.

یاوری در مورد جذب رحمان رضایی اظهار داشت: این بازیکن را با علاقمندی خودش جذب کردیم. او بازیکن خوب و بزرگی است. ای کاش این بازیکن در نیم فصل به تیم ما می‌آمد. قرار است ITC رضایی برای دیدار با سپاهان صادر شود و اگر چنین شود از او در این دیدار استفاده خواهیم کرد. رضایی یک هفته است که با شاهین تمرین می‌کند.

 

سرمربی تیم شاهین در مورد عملکرد تیمش در نیم فصل دوم گفت: اگر بخواهیم برای تیم منحنی رسم کنیم باید بگویم در جای خوبی از این منحنی قرار نداریم.در ابتدا ما در منحنی عملکردی متوسط به بالا داشتیم اما اکنون در سراشیبی هستیم.

یاوری در مورد دو تساوی سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: گروه سپاهان سخت و خطرناک است و هر دو تیمی که سپاهان با آنها بازی کرده بسیار قدرتمند بوده‌اند.العین امارات حتی با برنو متسو فرانسوی قهرمان آسیا شده است. تصور می‌کنم سپاهان در آینده نتایج خوبی در آسیا بگیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)