پرسپولیس نیوز : برخی از بازیکنان پرسپولیس، مسوولان شهر بابل و هواداران پرسپولیس در مراسم رونمایی از مقبره هادی نوروزی حضور یافتند.

در مراسم رونمایی از مقبره هادی نورزی که امروز 24 بهمن از ساعت 15:24 به تلاوت کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد نزدیک به 1000 نفر از دوستداران هادی نوروزی و اهالی فوتبال حضور یافتند. رضا نورمحمدی، محسن بنگر، بابک حاتمی، مهرداد کفشگری، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی، محسن مسلمان ، رضا خالقی فر و علی علیپور از جمله بازیکنان پرسپولیس هستند که با توجه به تعطیلی تمرین و برنامه ریزی انجام شده در این مراسم حضور یافتند. مشوقین و لیدرهای پرسپولیس نیز خود را به کپورچال رسانده و در مراسم رونمایی از مقبره کاپیتان فقید سرخ ها حضور دارند. نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، برخی از اعضای شورای شهر بابل و بسیاری از اعضای شورایاری روستاهای اطراف کپورچال نیز در این مراسم شرکت کردند.

غلامرضا بهروان رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ و رییس هیات فوتبال استان مازندران به همراه تعدادی از مدیران و کارکنان هیات فوتبال این استان در مراسم شرکت کرده و علاوه بر برادران رامشگر تمامی مربیان و بازیکنان تیم های بزرگسالان و پایه پرسپولیس قائمشهر با پیراهن قرمز در این مراسم شرکت کرده و جلوه خاصی به این مراسم بخشیده اند.

مریم حیدرزاده و موسی سلامت از جمله هواداران سرشناس پرسپولیس نیز در این مراسم حضور دارند. از جمع مدیران باشگاه پرسپولیس فقط مدیر امور اداری باشگاه و برخی از پرسنل باشگاه پرسپولیس در مراسم شرکت کرده اند.

مراسم در حال برگزاری است و حضار زمانی که سرودی در وصف هادی نوروزی پخش شد به مدت 24 ثانیه به تشویق کاپیتان فقید پرسپولیس پرداختند.

همه حاضرین از جلوه خاص مقبره هادی نوروزی حرف می زدند و شکل و شمایل و طراحی آن را بسیار زیبا توصیف می کردند. تعدادی از هواداران پرسپولیس از دیگر شهرهای استان مازندران و حتی تهران خود را به این مراسم رسانده اند. یکی از هواداران با لباس آبی در این مراسم شرکت کرده و عنوان کرد به عشق هادی نوروزی کاپیتان بااخلاق پرسپولیس خود را به این مراسم رسانده است.

برگزار جلساتی در فدراسیون فوتبال مانع حضور کفاشیان در این مراسم شد. در حالی که وی و تاج اعلام کرده بود تمایل زیادی دارند در این مراسم حضور یابند.

علی بهزادی فرزند همایون بهزادی نیز از جمله مهمان های ویژه ای مراسم هست که مورد استقبال خانواده نوروزی قرار گرفت و بر سر مزار هادی نوروزی گریست.

برادران، پدر و مادر هادی  نوروزی و همسر هادی به همراه پدرو مادر و برادرش در این مراسم حضور یافته و به مهمان ها خوشامد می گویند. هانی و هانا نوروزی نیز مورد توجه حاضرین بوده و معصومان نظاره گر این مراسم باشکوه هستند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)