پرسپولیس نیوز :  از لیگ دوم حرفه ای به بعد بارها و بارها، در بازی پرسپولیس و سپاهان، تصمیمات اشتباه داوری به ضرر سرخپوشان بوده است.

مهمترین تصمیم های مورد اشاره را با هم مروی می‌ کنیم.

1. در بازی رفت پرسپولیس ـ سپاهان با قضاوت جلال مرادی در لیگ دوم حرفه ای پنالتی اعلام شده به سود سپاهان اشتباه بود. بازی را سپاهان 2 ـ یک برد و اگر پرسپولیس یک ـ یک می‌ کرد به جای عنوان سوم صاحب رتبه دوم لیگ می‌ شد. گل دوم پرسپولیس.

2. در بازی برگشت فینال جام‌حذفی 85 ـ84 که شهریور 85 در اصفهان برگزار شد، در دقیقه 118 هادی عقیلی مدافع سپاهان روی احسان خرسندی خطای پنالتی کرد ولی مسعود مرادی خطا را نگرفت. اگر پنالتی اعلام شده و پرسپولیس 2 ـ یک می‌ برد قهرمان جام‌حذفی می‌ شد اما پرسپولیس بازی را در ضربات پنالتی باخت و قهرمانی را از دست داد.

3. در بازی فینال جام‌حذفی سال 86 ـ 85 که خرداد 86 انجام شد پرسپولیس یک ـ صفر پیش بود که محسن قهرمانی داور دیدار برخورد مهاجم سپاهان حسین پاپی را به پژمان نوری پنالتی اعلام کرد و سپاهان با نتیجه یک ـ یک در وقت اضافه پرسپولیس را برد. پرسپولیس به فینال نرفت و سپاهان در فینال برد و قهرمان شد.

4. در بازی برگشت لیگ 83 ـ 82، پیروانی با دست دروازه تیم سپاهان را گشود. پرسپولیس 2 ـ یک برد اما نتیجه این بازی در جایگاه 2 تیم در جدول تاثیری نگذاشت.

5. در بازی رفت لیگ 93 ـ 92، میثم حسینی با خطای شجاع خلیل‌زاده نقش بر زمین شد اما داور حسینی را اخراج و اعلام ضربه پنالتی کرد. محسن قهرمانی با این تصمیم عجیب 2 سال از قضاوت دور بود، اگر پرسپولیس به جای باخت 2 ـ صفر در این بازی یک ـ یک می‌ کرد در پایان قهرمان لیگ می‌ شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)