سرپرست وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر حمایت از تیم‌های کشتی برای حضور قدرتمند در رویدادهای جهانی خاطرنشان کرد: با تمام توان از این تیم‌ها حمایت خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، صالحی امیری که در تمرین ملی‌پوشان کشتی حضور یافته بود گفت: در این‌جا حضور یافتم تا هم عرض خسته نباشید داشته باشم و هم ابراز ادب کرده باشم نسبت به تمامی کشتی‌ گیران.

وی با ابراز خوشحالی از ماندن رشته‌ی کشتی در المپیک افزود: برخی از مسائل وجود دارد که آن‌قدری هم که مطرح می‌شد مهم نیست. مسائل مالی طبیعی است. با کارهایی که انجام خواهیم داد این مشکلات به زودی حل خواهند شد.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به سوالی در مورد مسائل و مشکلات گذشته‌ی فدراسیون‌ها گفت: بنا نداریم به گذشته بازگردیم و فقط می‌خواهیم به آینده نگاه کنیم. مطمئنا تیم‌های ما هم‌چنان غرورآفرین خواهند بود و افتخارات بسیاری را برای ورزش ما کسب خواهند کرد.

صالحی امیری در پاسخ به سوالی درباره‌ی وضعیت فدراسیون‌هایی که با سرپرست اداره می‌شوند، اظهار کرد: در یک بازه زمانی و تا پایان سال تکلیف تمام این فدراسیون‌ها را مشخص خواهیم کرد. فدراسیون‌ها ساز و کار قانونی خود را دارند و ما از حضور به مسائل انتخاباتی فدراسیون‌ها پرهیز خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوالی در مورد این‌که آیا از رسول خادم در وزارت ورزش بهره خواهد برد گفت: برادران خادم سرمایه‌های ملی ما هستند و ما نسبت به آنها احترام زیادی قائل هستیم. آنها در گذشته‌ی نه چندان دور افتخارات زیادی را برای ورزش ایران آفریده‌اند و باید در عرصه‌ی ورزش حضور داشته باشند.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان در مورد اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: بر اساس یک تقسیم‌بندی مشخص خواهیم کرد که کدام تیم‌ها امسال و سال آینده به مسابقات جهانی اعزام خواهند شد تا از آنها حمایت کنیم. تقسیم‌بندی ما بر اساس اولویت‌های ملی خواهد بود.

صالحی امیری در پاسخ به سوالی درباره‌ی مسائل مالی فدراسیون‌ها افزود: تلاش می‌کنیم ساز و کاری ایجاد کنیم که فدراسیون‌ها در زمینه‌ی مسائل مالی خودکفا باشند و استقلال خود را حفظ کنند.

وی در مورد آخرین وضعیت فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی فوتبال نیز اظهار کرد: آقای کی‌روش یک مرخصی 10 روزه را از فدراسیون فوتبال گرفته و اتفاق خاصی در روزهای اخیر رخ نداده است. ثبات و آرامش در فدراسیون فوتبال وجود دارد. امیدواریم با روحیه دادن به کادر تیم ملی بتوانیم در آینده شاهد موفقیت‌های تیم ملی باشیم. وزارت ورزش و جوانان تمام تلاش خود را برای حمایت از تیم ملی فوتبال انجام خواهد داد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)