پرسپولیس نیوز: دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که مصمم به برگزاری تمام مسابقات به تعویق افتاده هستند.

به نقل از نشریه «الاتحاد» امارات، کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرده که می خواهد ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند و اصلا تعویق یا لغو مسابقات در دستور کار خود ندارد. با توجه به مشورت های صورت گرفته AFC با اعضایش مشخص است که ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب در ماه آگوست(شهریور) برگزار می شود.

از طرفی شیخ سلمان، رئیس AFC با ارسال نامه ای به اعضای خود از تمام آنها به خاطر مشارکت و همبستگی در ایام کرونا تقدیر و تشکر کرد.

در این زمینه داتو دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد: به همراه فیفا اقداماتی را در حال انجام دادن، هستیم تا این بحران را پشت سربگذاریم. همچنین در این اقدامات مصالح اعضای خود را درنظر می گیریم. همچنان که قبل از این اعلام کردم اولویت سلامت جان افراد حاضر در مسابقات است. با تمام قدرت برای مواجه با این دشمن رفتیم ولی در نهایت بازی های لیگ قهرمانان آسیا و انتخابی جام جهانی به تعویق افتاد. این روزها در حال رایزنی هستیم تا بهترین زمان را برای برگزاری بازی ها انتخاب کنیم.

وی افزود: با تمام شرکای خود در زمینه پخش بازی ها و اسپانسری در ارتباط مداوم هستیم و قصد ما این است که تمام بازی های به تعویق افتاده را از سر بگیریم و تمام آنها را برگزار کنیم. اکنون در حال برنامه ریزی برای اجرایی کردن این تصمیمات خود هستیم.

دبیرکل AFC عنوان کرد: باید به خودمان بگوییم که فوتبال پیش از این چنین اتفاقی را به خود ندیده بود اما ما در این شرایط وحدت و همبستگیمان را نشان دادیم. من واقعا از همکاری و همبستگی اعضا، بازیکنان و مسئولان در این شرایط خوشحالم و از تمام آنها تشکر می کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)