پرسپولیس نیوز: کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم فوتبال پرسپولیس را به خاطر دو تخلفی که در بازی این تیم مقابل الدحیل رخ داد جریمه نقدی کرد.

کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم فوتبال پرسپولیس را به خاطر دو مورد تخلفی که در بازی برگشت این تیم مقابل الدحیل (۲۶ شهریور) در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رخ داد، مجموعاً ۶ هزار یورو جریمه نقدی کرد.

تخلف اول پرسپولیسی‌ها تخطی از ۴۵٫۲ اساسنامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای استفاده از سیستم اعلام عمومی (بلندگوهای ورزشگاه) برای اعلام مواردی جز آنچه که در ارتباط با مسابقه از سوی AFC، داوران یا مقامات امنیتی محلی درخواست می‌شود، عنوان شده است. به همین دلیل باشگاه پرسپولیس مبلغ یک هزار دلار جریمه شده و ظرف مدت ۳۰ روز ملزم به پرداخت آن است. AFC‌همچنین اعلام کرده است که در صورت تکرار این تخلف برای باشگاه پرسپولیس مجازات سنگین‌تری در نظر خواهد گرفت.

دومین موضوع مربوط به نمایش پلاکاردی از سوی هواداران این تیم است که AFC آن را مطابق بند ۱۱٫۳ اساسنامه انضباطی خود، مصداق بدنامی فوتبال دانسته و به همین دلیل نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا را ۵ هزار دلار جریمه نقدی کرده است. باشگاه ظرف مدت یک ماه ملزم به پرداخت این جریمه است و در خصوص تکرار آن هشدار گرفته است.

از طرف دیگر نبیل معلول، سرمربی الدحیل که پس از باخت با پرسپولیس در نشست خبری حاضر نشد به مبلغ ۱۰ هزار دلار و باشگاه الدحیل نیز به خاطر این قانون شکنی سرمربی اش ۱۰ هزار دلار جداگانه جریمه شد.

بغداد بونجاح، مهاجم الجزایری السد و آقای گل این رقابت ها نیز به خاطر مصاحبه ای که بعد از باخت مقابل پرسپولیس انجام داد ۱۰ هزار دلار جریمه نقدی شد و باشگاه السد نیز به خاطر این اظهارات مهاجمش به مبلغ ۱۲ هزار و ۵۰۰ دلار جریمه نقدی شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)