خبرگزاری پرسپولیس : نشست سه ساعته محمد رویانیان با مدیر عامل و قائم مقام آکادمی فوتبال ترافیک برزیل صبح امروز در ساختمان باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری پرسپولیس ، باشگاه پرسپولیس از صبح امروز با نصب بنرها و پلاکاردهای خوشامدگویی در ساختمان باشگاه به مهمانان برزیلی خود خوشامد گفته و زمینه پذیرایی از آنان را فراهم آورده بود.

مدیر عامل و قائم مقام آکادمی فوتبال ترافیک برزیل که به منظور امضای تفاهم‌نامه همکاری با باشگاه پرسپولیس بامداد روز جمعه وارد تهران شده بودند، پس از بازدید از امکانات ورزشگاه درفشی‌فر و امام رضا (ع) صبح امروز به ساختمان باشگاه پرسپولیس آمده و نشست سه ساعته‌ای با محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس داشتند.

در این نشست بندهای تفاهم نامه‌ای که قرار است فردا امضاء شود به طور دقیق مورد بررسی طرفین قرار گرفت.     

آکادمی ترافیک برزیل مجموعه‌ای بزرگ است که فوتبال یکی از بخش‌های آن است. آکادمی فوتبال ترافیک برزیل میزبان بسیاری از تیم‌های مطرح جهان بوده و با بسیاری از باشگاه‌ها و نهادهای فوتبال جهان مشارکت کرده است.

در نشست امروز نیز محمد رویانیان به منظور پیشرفت و توسعه فوتبال پایه پرسپولیس پیشنهاداتی را به منظور همکاری متقابل مطرح کرد که مورد موافقت مدیران این آکادمی قرار گرفت.

محمد رویانیان در پایان این نشست گفت: فردا با مجموعه ای توانمند تفاهم‌نامه‌ای امضاء می‌کنیم که یکی از ۳ آکادمی بزرگ جهان است.در این باره خبرهای خوشی برای هواداران داریم که به زودی اعلام خواهیم کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)