چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۲
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۹/ دی/ ۱۳۸۷ - ۱۲:۵۲
  |   نظرات: بدون نظر
113 نفر بازدید

عابدزاده: دروازه بان اصلی را من مشخص نمی کنم

HTML clipboard

مرجع خبری پرسپولیس: مربی تیم پرسپولیس گفت: با توجه به انگیزه پسرم مطمئنم که او می تواند جای مرا در تیم ملی پر کند.

HTML clipboard احمدرضا عابدزاده اظهار داشت: خیلی دوست داشتم فرزندم فوتبال را به صورت حرفه‌ای ادامه دهد. خوشبختانه به خواسته خود رسیدم. حالا با توجه به میل قلبی‌ام و انگیزه بالای فرزندم دوست دارم پسرم راه من را ادامه دهد چون بهترین گزینه ای که می‌تواند جای احمدرضا عابدزاده را پر کند پسرم،امیر، است.
عابدزاده یادآور شد: امیدوارم امیر به تیم ملی نوجوانان دعوت شود. او کارش را به خوبی یاد گرفته و به چهار زبان دنیا آشنا است. به همین دلیل مطمئنم او در آینده هم می‌تواند به تیم ملی ایران کمک کند و هم به پرسپولیس.
مربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: نمی‌توانم دروازه بان بازی فردا مقابل ملوان رامشخص کنم بلکه نظرم را می‌دهم و با تصمیم کادر فنی بهترین نفر برای حفظ حراست از دروازه پرسپولیس معرفی می شود. هرگز در این باره مشکلی نداشتم و خوشحالم که همیشه به نظر من احترام گذاشته شده است.
عابدزاده درباره شایعه اختلاف با شاهرودی گفت: با شاهرودی مشکلی ندارم .افرادی که قصد دارند ما دو نفر را در مقابل هم قرار دهند به دنبال اهداف مشخصی هستند. شاهرودی یکی از بهترین دوستان من است. در دیدار خیرخواهانه خوشحال شدم او را دیدم. به کسانی که حرف‌های در خصوص من و شاهرودی نوشته‌اند تذکر می‌دهم که از این کار خودداری کنند چون عاقبت خوبی در انتظارشان نیست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 128107 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86722949 بازدید

افراد آنلاین: 815 نفر