ads

ads

ads

 


در واکنش به کنایه مشتری نداشتن / پیشنهادهای خارجی طارمی منتشر شد

( 14 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : وکیل مهاجم پرسپولیس تصویر قرارداد مکتوب دو ساله باشگاه فریرا پرتغال تیم هفتم جدول این کشور را منتشر کرد.


در این نامه پیشنهاد رسمی باشگاه فریرا برای جذب مهدی طارمی ارائه شده است.

همچنین در این اسناد،تصویر صفحه اول پیش قرارداد 15 صفحه ای باشگاه خیمناستیک از لیگ دسته اول اسپانیا هم منتشر شد.

این پیشنهاد به دلیل عدم صعود این تیم به لالیگا مورد پذیرش طارمی قرار نگرفت.

مدیران باشگاه خیمناستیک تماشاگر دربی 82 بودند و یک روز پس از آن مسابقه جلسه ای با ابراهیمی،وکیل طارمی برگزار کرده بودند.

علی دایی به طارمی گفته بود که این باشگاهها به دنبال جذب بازیکنان با قراردادهای طولانی مدت هستند.

 

 


وکیل طارمی در این باره گفت : در راستای تنویر افکار عمومی و مخاطبان عزیز موارد ذیل را اعلام می نمایم تا به شائبه کسانی که معتقدند طارمی پیشنهاد خارجی نداشت پاسخ داده باشم. سرخدلان پرسپولیسی این توضیحات را منت تلقی نکنند چون پرسپولیس را با پول نمی توان قیاس کرد:
یک.هنوز لیگ به پایان نرسیده بود که یکی از ایجنت های فعال در حوزه فوتبال قطر اعلام کرد می تواند از چهار تیم بالای جدول قطر پیشنهاد حداقل دو میلیون دلاری بیاورد.پاسخ طارمی:نه؛قطر نمی روم.
دو.مذاکرات ایجنت ها برای باشگاههای انگلیسی از جمله نیوکاسل به یک دلیل قانونی به بن بست رسید.برای حضور یک فوتبالیست خارجی در فوتبال انگلیس ، آن بازیکن باید در بیست و چهار ماه قبل از حضور در انگلیس در هفتاد و پنج درصد بازیهای تیم ملی کشورش یا روی نیمکت یا در ترکیب اصلی بوده باشد و طارمی بیست و چهار ماه قبل به یمن شرایط فوتبال مان احتمالا پادگان بوده است.
سه.شاید خیلی ها آرزوی اقامت آمریکا را داشته باشند اما مهدی طارمی دعوتنامه مندرج در این پست که نام ایجنت ایرانی.هلندی هم روی آن برجسته شده را رد کرد.دعوتنامه ای که قول اقامت دائم هم داده بودند.باشگاه فیلادلفیا در لیگ ام.ال.اس حضور دارد و اتفاقا پیشنهاد مالی بسیار خوبی هم داده بود.
چهار.سه دعوتنامه مکتوب دیگر از دوکشور اروپایی هم موجود است که البته در آنها شرط علنی نشدن قید شده و بر اساس مقررات فیفا افشای آنها تخلف محسوب می شود که یکی به پیش قرارداد هم ختم شد اما به دلیل عدم ایفای تعهدات مالی در مورد پیش پرداخت منتفی و دو تای دیگر از حیث مدت و مبلغ مورد تایید قرار نگرفتند.

 

 

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


ads