شنبه ۲۴ اسفند (۲۲:۱۹)

مرجع خبری پرسپولیس: رئیس سازمان تربیت بدنی در مورد حضور علی کریمی در تیم ملی فوتبال گفت: شخصا هیچ دخالتی ندارم ولی دوست دارم که از تمام ظرفیت ها استفاده شود.

محمد علی‌آبادی گفت: علی کریمی بازیکنی دونده، تکنیکی، و مفید در فوتبال ایران است که من حضور وی در تیم ملی را مثبت ارزیابی می کنم و بر این باور هستم  که اگر دایی صلاح بداند از وی استفاده کند این بازیکن در این مقطع حساس می تواند به فوتبال کشور کمک کند.

وی ادامه می دهد: امسال ظرفیت فوتبال در مسابقات آسیایی بسیار بالاست و تیم های پرسپولیس،سپاهان،استقلال و صبا همگی از بهترین تیم های داخل کشور و از امکانات بسیار خوبی برای حضور پرقدرت در مسابقات برخوردار هستند یعنی در واقع این پتانسیل موجود در فوتبال می تواند پس از گذشت هفت سال جام آسیایی را به تهران بکشاند و شرایط ما را در رده باشگاهی ارتقا دهد.

علی آبادی افزود تیم پرسپولیس نمایش خوب و چشمگیری داشت که توانست به سه گل از سد اولین حریف خود عبور کند و چشم به بازیهای بعدی بدوزد و من خوشحالم که در ورزشگاه حاضر بودم و این موفقیت جوانان پرانرژی کشورمان را از نزدیک مشاهده کردم.

رقابت تیم فوتبال پرسپولیس که در چارچوب مسابقات مهم آسیایی بود نتانست دل میلیون ها جوان و هوادار این تیم را در خانه شاد و حدود ۷۰ هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه را خندان به منازل بفرستد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)