یک شنبه ۲۵ اسفند:(۱۰:۵۵)

مرجع خبری پرسپولیس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌دانم از چه راهی باید به الشباب ضربه بزنیم

نلو وینگادا تصریح کرد: الشباب از ۵ – ۶ بازیکن خوب سود می‌برد که از سطح بالایی برخوردار هستند. اگر هافبک‌های ما در حد خودشان باشند می‌توانیم قدرت بازیسازی حریف را از بین ببریم.
وی ادامه داد: الشباب در خانه خود برای پیروزی به میدان می‌آید. طبیعی است که آنها از دقایق اولیه حمله را در دستور کار خود قرار می‌دهند. اگر بخواهیم مقابل الشباب بازی تدافعی انجام دهیم قطعا دچار مشکل خواهیم شد. ما برای این بازی تدابیر ویژه‌ای داریم و برای کسب ۳ امتیاز گام به میدان می‌گذاریم. می‌دانم از چه راهی باید به الشباب ضربه زد.
سرمربی تیم پرسپولیس با بیان اینکه پیروزی در عربستان غیرممکن نیست؛ تاکید کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و از پتانسیل بالایی سود می‌برد. ما می‌توانیم در میادین سخت عملکرد خوبی داشته باشیم و می‌خواهیم این موضوع را در لیگ قهرمانان آسیا ثابت کنیم.

وینگادا اظهار داشت:‌ یکی از اشکالات فوتبال عربستان این است که آنها کند بازی می‌کنند و مقابل بازیکنان تکنیکی ایران که در آسیا جزء برترین‌ها هستند دچار مشکل هستند.
این مربی پرتغالی افزود:‌ ما در عربستان هوادارانمان را به همراه نداریم اما غریب نیستیم. می دانم ایرانی‌های مقیم عربستان ما را حمایت خواهند کرد و این باعث دلگرمی ما خواهد بود.
وینگادا با ابراز رضایت از علی کریمی عنوان کرد:‌خوشحالم که این بازیکن در شرایط ایده آلی بسر می‌برد. او می‌تواند ۹۰ دقیقه به بهترین شکل بازی کند. حضور کریمی در زمین ضربه بدی به الشباب خواهد زد. بازیکنان این تیم به خاطر علی کریمی هم که شده محتاطانه بازی خواهند کرد. حضور بازیکنان تکنیکی و سرعتی مثل پتروویچ و توره یکی دیگر از فاکتورهای مثبت تیم ماست.
وی با بیان اینکه فوتبال یک نیمه‌ای را نمی‌پسندد؛ تصریح کرد: برای جا افتادن تفکراتم در پرسپولیس نیاز به زمان دارم. باید فرصت داشته باشم تا بتوانم برنامه هایم را پیاده کنم. فعلا تمام تمرکزم روی لیگ قهرمانان آسیا است و می‌خواهم پرسپولیس در این رقابت‌ها عملکرد خوبی داشته باشد. ممکن است در دیدار با الشباب حریف طوری بازی کند که ما وادار به دفاع کردن شویم اما من برای این موضوع هم برنامه دارم.
این مربی یادآور شد:‌ ما در بازی‌های گذشته خیلی راحت گل می‌خوردیم. باید با تمرکز ویژه و با تمرینام مستمر کاری کنیم که راحت دروازه ما باز نشود.
وینگادا درباره حضور مازیار زارع در تیم ملی و خستگی این بازیکن تصریح کرد: معتقدم پرسپولیس می‌تواند بیش از یک بازیکن در تیم ملی داشته باشد. با این حال قصد دخالت در کار مربیان تیم ملی را ندارم. از اینکه پرسپولیس نماینده کمی در تیم ملی دارد، ناراحتم اما از طرف دیگر خوشحالم که نیروهای من در اختیارم هستند و می‌توانند در تمرینات ما را همراهی کنند.
وی اظهار داشت: هافبک‌ها و مدافعان کناری پرسپولیس باید با سرعت بیشتری در کارهای تدافعی و تهاجمی شرکت کنند. برای یک بازیکن کناری این موضوع بسیار مهم است که از سرعت و دقت کافی برخوردار باشد.
وینگادا درباره جذب بازیکن جدید خاطرنشان کرد: در مرحله اول فکرم را روی موفقیت پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر آسیا گذاشته‌ام و در پس از صعود به مرحله بعدی نسبت به تقویت تیم به صورت جدی‌تر اقدام خواهم کرد.
تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه شب در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا میهمان الشباب آسیاست

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)